Stomatologické centrum u Svaté Anny
1. máje 116 Vimperk, Vimperk

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Pan doktor je prostě kapacita

Výborný zubař s perfektním přístupem k pacientovi.

Velice sympatický mladý PAN DOKTOR,který je vážně moc šikovný,příjemný a vůbec tam člověku nevadí chodit.Co jsem poznala PANA DOKTORA,nejraději od té doby chodím právě beze strachu k zubaři,ale jen k panu Matouškovi.

Pan zubar a skvela sestra!

Pan doktor má perfektní přístup,nikdy jsem nic podobného nezažila.Krásně mi nastavil přední zub a o to jsem bývalou zubařku žádala několik let.Pan doktor to zvlád na jedničku,bez bolesti a rychle.Po prvé v životě se k zubaři i těším a nebojím se.Konečně jsem našla specialistu.

Naprosto super,nic neboli a moc sikovný,uz k jinemu stomatologovi nejdu

Nejlepší zubní lékař, kterého jsem poznala. Profesionální, lidský a empatický přístup. Po návštěvách jiných stomatologů si u pana doktora připadáte jak v jiném světě.Doporučuji

Je to jeden z nejlepších zubních lékařů,kterého znám.Jeho přístup je velmi profesionální.

Musím přidat také svůj komentář, pan doktor Matoušek je velmi specializovaný zubař, který mi zachránil 2 zuby, které by mi jiný zubař vytrhl.

Nikdy jsem si nemyslel, že návštěva u lékaře, natož pak u zubního bude příjemným zážitkem. Když jsem panu doktorovi říkal, že se k němu těším, měl jsem pocit, že tomu úplně nevěří. Po té, co jsem si se zájmem přečetl hodnocení jiných jeho pacientů, rozhodl jsem se svůj pocit napsat. Mám stejně pozitivní zážitky z návštěv u pana doktora jako ostatní, jsem skutečně rád, že se mě tak věnuje a snad bude i nadále. PANE DOKTORE vřelý dík. V. Franěk