MUDr.

Marek Matoušek

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

 • Stomatologické centrum u Svaté Anny

  1. máje 116 Vimperk
  385 01 Vimperk, jihočeský

  Kontaktní údaje

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Více

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Obecné skóre
36 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

 • Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.

 • Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.

 • K

  Cením si jeho laskavého a profesionální přístupu. Je to sice uz dele, co mi trhal osmicku, ale bylo naprosto vse v poradku, oproti tomu, co jsem zazila nedavno. Jen je skoda, ze se odstehoval a mela bych to k nemu trosku z ruky.

 • Děkuji panu doktorovi, že mi v mých 23 letech po letitém zásahu mého bývalého doktora, zachránil celý chrup. Děkuji za jeho empatii, ochotu, milé slovo, úsměv, příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup a perfektní ošetření. Jezdím k panu Matouškovi 40 kilometrů, ale stojí mi to za to. Neměnila bych.
  Patří mezi nejlepší a opravdové špičky. A není to jenom o talentu, ale i o chuti, o tom, že ho to baví a jaký je člověk.

 • Úžasný, profesionální a lidský přístup. Vybaven nejmodernější technikou a hlavně znalostmi. Celá rodina děkuje.

 • Jedním slovem perfektní. Výborný přístup, vše vysvětlí, objasní, jak bude postupovat... Když dokázal uklidnit na zubařském křesle i mně, to už je co říct. Velmi doporučuji.

 • pan MUDr. Matoušek je skutečně člověk na svém místě. Má obrovský talent. K pacientům se chová na 110% profesionálně. Je pozorný, trpělivý a především je to obrovský psycholog. Všechno jeho úsilí směřuje ke spokojenosti pacienta. Pracuje bezbolestně. Na pacienta působí klidným dojmem. Všechny následující úkony předem podrobně vysvětluje. Jsem velice rád, že v dnešním chaotickém světě mám alespoň v něčem jistotu. O můj chrup bude na věky výtečně postaráno.
  Moje hodnocení je: ******

  MUDr. Marek Matoušek2013-10-27

  Vážený pane řediteli,
  Děkuji velice.
  Jsem rád, že v dnešním chaotickém světě jsou lidé jako Vy.
  Přeji Vám, ať nás potřebujete co nejméně.
  s úctou srdečně zdraví
  a pevné zdraví přeje
  Marek Matoušek

 • Srdečně zdravím nejlepšího zubaře v Čechách při příležitosti jeho dnešního svátku. Všechny uvedené pochvaly jsou pravdivé, také já ordinaci ve Vimperku pokládám za zubařský ráj! :-) Hana N.

  MUDr. Marek Matoušek2013-10-27

  Děkuji za pochvalu i za přání.
  Ať se daří.
  Pevné zdraví přeje
  Marek Matoušek

 • Jedním slovem : PROFIK :)