MUDr.

Marek Matoušek verifiedCreated with Sketch.

Zubař

Kontaktní informace

 • Stomatologické centrum u Svaté Anny

  1. máje 116 Vimperk, 385 01 Vimperk, jihočeský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nejnovější názory

 • Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Marie Matoušková
  Marie Matoušková
  Zubař
  1. máje 116, Vimperk

  Lukáš Kuča
  Lukáš Kuča
  Zubař
  1.máje 116, Vimperk, Vimperk
  I am 32 years old, I lost earlier on medical malpractice 3 teeth. Dentist Lukáš Kuča gave me joy to smile. When… Více

  Marcela Habartová
  Marcela Habartová
  Zubař
  Nad Stadionem 484, Vimperk
  velmi schopná a navíc milá a ochotná Více

  Julie Krupeň
  Julie Krupeň
  Zubař
  Baarova 2435/36, Plzeň
  Paní doktorka je moc šikovná,vůbec jsem necítila umrtvovací injekci a pak mi bylo všechno jedno.Sestřička je taky… Více

  Barbora Blažíčková
  Barbora Blažíčková
  Zubař
  Husova 774/17, Plzeň
  pani doktorka je vysoce profesionalni a take velmi prijemny pristup behem osetreni pani doktorka postupovala peclive… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  36 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

  • Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.

  • Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.

  • K

   Cením si jeho laskavého a profesionální přístupu. Je to sice uz dele, co mi trhal osmicku, ale bylo naprosto vse v poradku, oproti tomu, co jsem zazila nedavno. Jen je skoda, ze se odstehoval a mela bych to k nemu trosku z ruky.

  • M

   Děkuji panu doktorovi, že mi v mých 23 letech po letitém zásahu mého bývalého doktora, zachránil celý chrup. Děkuji za jeho empatii, ochotu, milé slovo, úsměv, příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup a perfektní ošetření. Jezdím k panu Matouškovi 40 kilometrů, ale stojí mi to za to. Neměnila bych.
   Patří mezi nejlepší a opravdové špičky. A není to jenom o talentu, ale i o chuti, o tom, že ho to baví a jaký je člověk.

  • M

   Úžasný, profesionální a lidský přístup. Vybaven nejmodernější technikou a hlavně znalostmi. Celá rodina děkuje.

  • E

   Jedním slovem perfektní. Výborný přístup, vše vysvětlí, objasní, jak bude postupovat... Když dokázal uklidnit na zubařském křesle i mně, to už je co říct. Velmi doporučuji.

  • G

   pan MUDr. Matoušek je skutečně člověk na svém místě. Má obrovský talent. K pacientům se chová na 110% profesionálně. Je pozorný, trpělivý a především je to obrovský psycholog. Všechno jeho úsilí směřuje ke spokojenosti pacienta. Pracuje bezbolestně. Na pacienta působí klidným dojmem. Všechny následující úkony předem podrobně vysvětluje. Jsem velice rád, že v dnešním chaotickém světě mám alespoň v něčem jistotu. O můj chrup bude na věky výtečně postaráno.
   Moje hodnocení je: ******

   Marek Matoušek2013-10-27

   Vážený pane řediteli,
   Děkuji velice.
   Jsem rád, že v dnešním chaotickém světě jsou lidé jako Vy.
   Přeji Vám, ať nás potřebujete co nejméně.
   s úctou srdečně zdraví
   a pevné zdraví přeje
   Marek Matoušek

  • H

   Srdečně zdravím nejlepšího zubaře v Čechách při příležitosti jeho dnešního svátku. Všechny uvedené pochvaly jsou pravdivé, také já ordinaci ve Vimperku pokládám za zubařský ráj! :-) Hana N.

   Marek Matoušek2013-10-27

   Děkuji za pochvalu i za přání.
   Ať se daří.
   Pevné zdraví přeje
   Marek Matoušek

  • P

   Jedním slovem : PROFIK :)