MUDr.

Marek Matoušek

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

 • Stomatologické centrum u Svaté Anny

  1. máje 116 Vimperk
  385 01 Vimperk, jihočeský

  Kontaktní údaje

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Více

Hodnocení pacientů:

 • Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

 • Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.

 • Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.

 • K

  Cením si jeho laskavého a profesionální přístupu. Je to sice uz dele, co mi trhal osmicku, ale bylo naprosto vse v poradku, oproti tomu, co jsem zazila nedavno. Jen je skoda, ze se odstehoval a mela bych to k nemu trosku z ruky.

 • Děkuji panu doktorovi, že mi v mých 23 letech po letitém zásahu mého bývalého doktora, zachránil celý chrup. Děkuji za jeho empatii, ochotu, milé slovo, úsměv, příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup a perfektní ošetření. Jezdím k panu Matouškovi 40 kilometrů, ale stojí mi to za to. Neměnila bych.
  Patří mezi nejlepší a opravdové špičky. A není to jenom o talentu, ale i o chuti, o tom, že ho to baví a jaký je člověk.

 • Úžasný, profesionální a lidský přístup. Vybaven nejmodernější technikou a hlavně znalostmi. Celá rodina děkuje.

 • Jedním slovem perfektní. Výborný přístup, vše vysvětlí, objasní, jak bude postupovat... Když dokázal uklidnit na zubařském křesle i mně, to už je co říct. Velmi doporučuji.

 • pan MUDr. Matoušek je skutečně člověk na svém místě. Má obrovský talent. K pacientům se chová na 110% profesionálně. Je pozorný, trpělivý a především je to obrovský psycholog. Všechno jeho úsilí směřuje ke spokojenosti pacienta. Pracuje bezbolestně. Na pacienta působí klidným dojmem. Všechny následující úkony předem podrobně vysvětluje. Jsem velice rád, že v dnešním chaotickém světě mám alespoň v něčem jistotu. O můj chrup bude na věky výtečně postaráno.
  Moje hodnocení je: ******

  MUDr. Marek Matoušek2013-10-27

  Vážený pane řediteli,
  Děkuji velice.
  Jsem rád, že v dnešním chaotickém světě jsou lidé jako Vy.
  Přeji Vám, ať nás potřebujete co nejméně.
  s úctou srdečně zdraví
  a pevné zdraví přeje
  Marek Matoušek

 • Srdečně zdravím nejlepšího zubaře v Čechách při příležitosti jeho dnešního svátku. Všechny uvedené pochvaly jsou pravdivé, také já ordinaci ve Vimperku pokládám za zubařský ráj! :-) Hana N.

  MUDr. Marek Matoušek2013-10-27

  Děkuji za pochvalu i za přání.
  Ať se daří.
  Pevné zdraví přeje
  Marek Matoušek

 • Jedním slovem : PROFIK :)