MUDr.

Marek Matoušek verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Stomatologické centrum u Svaté Anny

1. máje 116 Vimperk, 385 01 Vimperk, jihočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

• Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Marie Matoušková
    Marie Matoušková
    1. máje 116, Vimperk

Lukáš Kuča
    Lukáš Kuča
    1.máje 116, Vimperk, Vimperk
    I am 32 years old, I lost earlier on medical malpractice 3 teeth. Dentist Lukáš Kuča gave me joy to smile. When… Více

Marcela Habartová
    Marcela Habartová
    Nad Stadionem 484, Vimperk
    velmi schopná a navíc milá a ochotná Více

Julie Krupeň
    Julie Krupeň
    Baarova 2435/36, Plzeň
    Paní doktorka je moc šikovná,vůbec jsem necítila umrtvovací injekci a pak mi bylo všechno jedno.Sestřička je taky… Více

Barbora Blažíčková
    Barbora Blažíčková
    Husova 774/17, Plzeň
    pani doktorka je vysoce profesionalni a take velmi prijemny pristup behem osetreni pani doktorka postupovala peclive… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.

• Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.

• K

Cením si jeho laskavého a profesionální přístupu. Je to sice uz dele, co mi trhal osmicku, ale bylo naprosto vse v poradku, oproti tomu, co jsem zazila nedavno. Jen je skoda, ze se odstehoval a mela bych to k nemu trosku z ruky.

• M

Děkuji panu doktorovi, že mi v mých 23 letech po letitém zásahu mého bývalého doktora, zachránil celý chrup. Děkuji za jeho empatii, ochotu, milé slovo, úsměv, příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup a perfektní ošetření. Jezdím k panu Matouškovi 40 kilometrů, ale stojí mi to za to. Neměnila bych.
      Patří mezi nejlepší a opravdové špičky. A není to jenom o talentu, ale i o chuti, o tom, že ho to baví a jaký je člověk.

• M

Úžasný, profesionální a lidský přístup. Vybaven nejmodernější technikou a hlavně znalostmi. Celá rodina děkuje.

• E

Jedním slovem perfektní. Výborný přístup, vše vysvětlí, objasní, jak bude postupovat... Když dokázal uklidnit na zubařském křesle i mně, to už je co říct. Velmi doporučuji.

• G

pan MUDr. Matoušek je skutečně člověk na svém místě. Má obrovský talent. K pacientům se chová na 110% profesionálně. Je pozorný, trpělivý a především je to obrovský psycholog. Všechno jeho úsilí směřuje ke spokojenosti pacienta. Pracuje bezbolestně. Na pacienta působí klidným dojmem. Všechny následující úkony předem podrobně vysvětluje. Jsem velice rád, že v dnešním chaotickém světě mám alespoň v něčem jistotu. O můj chrup bude na věky výtečně postaráno.
      Moje hodnocení je: ******

Marek Matoušek2013-10-27

Vážený pane řediteli,
      Děkuji velice.
      Jsem rád, že v dnešním chaotickém světě jsou lidé jako Vy.
      Přeji Vám, ať nás potřebujete co nejméně.
      s úctou srdečně zdraví
      a pevné zdraví přeje
      Marek Matoušek

• H

Srdečně zdravím nejlepšího zubaře v Čechách při příležitosti jeho dnešního svátku. Všechny uvedené pochvaly jsou pravdivé, také já ordinaci ve Vimperku pokládám za zubařský ráj! :-) Hana N.

Marek Matoušek2013-10-27

Děkuji za pochvalu i za přání.
      Ať se daří.
      Pevné zdraví přeje
      Marek Matoušek

• P

Jedním slovem : PROFIK :)