Marek Matoušek, zubař Vimperk

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Názory

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Pan MUDr. Marek Matoušek je obrovská kapacita nepoznal jsem ve svém životě (a to už jsem zde téměř půl století) většího odborníka a zároveň charakternějšího profesionála.
26 let pracuji v SRN. Úroveň zdravotnictví právě v SRN je bez toho abych urazil naše skvělé doktory mezi které právě patří pan Matoušek trošičku jinde .
K zubnímu lékaři se málo kdo těší a ani já nebyl výjímkou . Návštěvou stomatologické praxe pana doktora Marka Matouška se u mne vše změnilo a mohu jen doporučit všem kteří se návštěvy zubního lékaře bojí.
Profesionální přístup kompletního personálu stomatologické praxe podtrženo obrovskou profesionalitou člověka který dává své práci maximum možného ke spokojenosti ohledně našich zoubků.
Obrovská pochvala do Vimperka.
Všem mohu je doporučit.

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Panu doktorovi se nedá nic vytknou jak po stránce profesionální, tak osobnostní a moc mu děkuji za úsměv , který mi znovu vrátil

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny zuby

Skvělý doktor, skvělý přístup, fantastické prostředí, MUDr. Matoušek je třída, vřele doporučuji, paráda...

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny trhání osmiček, čtyrek

Pana doktora jsem musela navštívit kvůli trhání osmiček jelikož nejsem z Vimperka tak mi můj ortodontista doporučil tady pana MUDr. Matouška. Můj stomatolog se do toho pouštět nechtěl.
Musím říci perfektní přístup, profesionalita.
Je drahý ale dobrý zubař.

Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.

Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.

Cením si jeho laskavého a profesionální přístupu. Je to sice uz dele, co mi trhal osmicku, ale bylo naprosto vse v poradku, oproti tomu, co jsem zazila nedavno. Jen je skoda, ze se odstehoval a mela bych to k nemu trosku z ruky.

Děkuji panu doktorovi, že mi v mých 23 letech po letitém zásahu mého bývalého doktora, zachránil celý chrup. Děkuji za jeho empatii, ochotu, milé slovo, úsměv, příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup a perfektní ošetření. Jezdím k panu Matouškovi 40 kilometrů, ale stojí mi to za to. Neměnila bych.
Patří mezi nejlepší a opravdové špičky. A není to jenom o talentu, ale i o chuti, o tom, že ho to baví a jaký je člověk.

Úžasný, profesionální a lidský přístup. Vybaven nejmodernější technikou a hlavně znalostmi. Celá rodina děkuje.