Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

1. máje 116 Vimperk, Vimperk
Stomatologické centrum u Svaté Anny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Nejlepší zubař jakého jsem si mohla vůbec přát . Pokaždé se k němu moc těším . Jste jednička!! Neměnila bych za nic na světě !!

M
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Mudr.Marek Matoušek je prostě supr zubař a i supr chlap,sympatický.Udělal mi moc krásný zuby,on je tím prvním zubařem co mě zbavil fóbie ze zubařů.Je šikovný a s ním zároven musím pochválit i paní laborantku,sestřičky,paní recepční.Je tam supr parta správných lidí,kam se budu ráda vracet na Dentální hygienu.Kdybych měla jet světa kraj,tak vždy jenom tam i když jedu jen z Kavrlíku od Kašperek.Moc Vám děkuji :)

L
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem byl u pana doktora se 4 letou holcickou ,ktara mela na trhani snad 2 cm koren v zoubku.nebylo to vubec snadne,ale pan doktor se choval velice profesionalne a moc mu za dnesek dekuji.

Z
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Pan MUDr. Marek Matoušek je obrovská kapacita nepoznal jsem ve svém životě (a to už jsem zde téměř půl století) většího odborníka a zároveň charakternějšího profesionála.
26 let pracuji v SRN. Úroveň zdravotnictví právě v SRN je bez toho abych urazil naše skvělé doktory mezi které právě patří pan Matoušek trošičku jinde .
K zubnímu lékaři se málo kdo těší a ani já nebyl výjímkou . Návštěvou stomatologické praxe pana doktora Marka Matouška se u mne vše změnilo a mohu jen doporučit všem kteří se návštěvy zubního lékaře bojí.
Profesionální přístup kompletního personálu stomatologické praxe podtrženo obrovskou profesionalitou člověka který dává své práci maximum možného ke spokojenosti ohledně našich zoubků.
Obrovská pochvala do Vimperka.
Všem mohu je doporučit.

P
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Panu doktorovi se nedá nic vytknou jak po stránce profesionální, tak osobnostní a moc mu děkuji za úsměv , který mi znovu vrátil

K
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny zuby

Skvělý doktor, skvělý přístup, fantastické prostředí, MUDr. Matoušek je třída, vřele doporučuji, paráda...

A
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny trhání osmiček, čtyrek

Pana doktora jsem musela navštívit kvůli trhání osmiček jelikož nejsem z Vimperka tak mi můj ortodontista doporučil tady pana MUDr. Matouška. Můj stomatolog se do toho pouštět nechtěl.
Musím říci perfektní přístup, profesionalita.
Je drahý ale dobrý zubař.

Ověřeny pacient

Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!

Ověřeny pacient

Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.

Ověřeny pacient

Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti