Adresa

1. máje 116 Vimperk, Vimperk
Stomatologické centrum u Svaté Anny

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
37 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny trhání osmiček, čtyrek

Pana doktora jsem musela navštívit kvůli trhání osmiček jelikož nejsem z Vimperka tak mi můj ortodontista doporučil tady pana MUDr. Matouška. Můj stomatolog se do toho pouštět nechtěl.
Musím říci perfektní přístup, profesionalita.
Je drahý ale dobrý zubař.


Ověřeny pacient

Pan dr.Matoušek je podle mne pan zubař!Přišel jsem sice na pohotovost,ale tak příjemné přijetí a dokonalé ošetření jsem nečekal ani náhodou,mohu srovnávat se zahraničím,konkrétně SRN,ale tady to absolutně nemá chybu.Děkuji celému týmu!


Ověřeny pacient

Pan MUDr. Matoušek je to nejlepší co mě mohlo potkat. Je to profesionál, zkušený, trpělivý a opravdová kapacita. Děkuji jemu a celému týmu - personálu za laskavý přístup, skvělou práci. Přeji Vám pohodové a klidné dny.


Ověřeny pacient

Kotherová, 13.11.2015 jsem nečekane musela navštívit ordinaci MUDr. Matouška a chtěla bych mu touto cestou poděkovat za jeho úžasný přístup i přesto , že zákrok trval skoro 3 hodiny. Myslím, že to bylo vyčerpávající i pro něj Ale co mě potěšilo nejvíce bylo, když mi po víkendu telefonovali z ordinace a pan doktor chtěl vědět, jak se cítím a jestlli se stav zlepšuje. To je myslím ta pravá profesionalita a lidskost za kterou bych chtěla ještě jednou poděkovat. Přeji jen to nejlepší Vám i ostatnímu personálu.


K
Ověřeny pacient

Cením si jeho laskavého a profesionální přístupu. Je to sice uz dele, co mi trhal osmicku, ale bylo naprosto vse v poradku, oproti tomu, co jsem zazila nedavno. Jen je skoda, ze se odstehoval a mela bych to k nemu trosku z ruky.


M
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi, že mi v mých 23 letech po letitém zásahu mého bývalého doktora, zachránil celý chrup. Děkuji za jeho empatii, ochotu, milé slovo, úsměv, příjemné prostředí a hlavně profesionální přístup a perfektní ošetření. Jezdím k panu Matouškovi 40 kilometrů, ale stojí mi to za to. Neměnila bych.
Patří mezi nejlepší a opravdové špičky. A není to jenom o talentu, ale i o chuti, o tom, že ho to baví a jaký je člověk.


M
Ověřeny pacient

Úžasný, profesionální a lidský přístup. Vybaven nejmodernější technikou a hlavně znalostmi. Celá rodina děkuje.


E
Ověřeny pacient

Jedním slovem perfektní. Výborný přístup, vše vysvětlí, objasní, jak bude postupovat... Když dokázal uklidnit na zubařském křesle i mně, to už je co říct. Velmi doporučuji.


G
Ověřeny pacient

pan MUDr. Matoušek je skutečně člověk na svém místě. Má obrovský talent. K pacientům se chová na 110% profesionálně. Je pozorný, trpělivý a především je to obrovský psycholog. Všechno jeho úsilí směřuje ke spokojenosti pacienta. Pracuje bezbolestně. Na pacienta působí klidným dojmem. Všechny následující úkony předem podrobně vysvětluje. Jsem velice rád, že v dnešním chaotickém světě mám alespoň v něčem jistotu. O můj chrup bude na věky výtečně postaráno.
Moje hodnocení je: ******

MUDr. Marek Matoušek

Vážený pane řediteli,
Děkuji velice.
Jsem rád, že v dnešním chaotickém světě jsou lidé jako Vy.
Přeji Vám, ať nás potřebujete co nejméně.
s úctou srdečně zdraví
a pevné zdraví přeje
Marek Matoušek


H
Ověřeny pacient

Srdečně zdravím nejlepšího zubaře v Čechách při příležitosti jeho dnešního svátku. Všechny uvedené pochvaly jsou pravdivé, také já ordinaci ve Vimperku pokládám za zubařský ráj! :-) Hana N.

MUDr. Marek Matoušek

Děkuji za pochvalu i za přání.
Ať se daří.
Pevné zdraví přeje
Marek Matoušek


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti