Praktický lékař pro dospělé
Zábělská 57, Plzeň

Velmo mila pani doktorka ja som snou moc spokojna to je pravda že žiadne drahe lieky nedava .Mne vyhovuje nikdy som s nou nemala žiadny problem.

Zatím tedy žádnou špatnou zkušenost nemám, je pravda, že čekárna je skoro vždycky prázdná,ale aspoň nemusím čekat dlouho na ošetření.Antibiotika mi zatím zbytečně nepředepisovala. U mě v pohodě,ale ať se každý rozhodne podle svého uvážení.

Když jsem jako studující osvč odmítl neschopenku a raději se dožadoval řešení mého stavu, začala být velice nepříjemná. Po delších zdravotních potížích jsem se dozvěděl, že ve 24 letech už nejsem nejmladší a že si musím zvyknout. Na trvající horečky ke 40 je prý zbytečné něco dávat, stačí se potit. A pokud prášky dostanete, tak zaručeně s přednáškou ty, které byly představeny na posledním školení, protože jsou přece nejlepší. Avšak ideální, pokud potřebujete jen nějaké potvrzení, čekárna je opravdu prázdná.

Paní doktorka je velice neochotná,arogantní, když ji požádáte, aby vám vyplnila nějaký formulář nezbytný pro vaše další vyšetření, nemá zájem o váš zdravotní stav, pokud možno na ní nic nachtějte, to je práce a tu asi nemusí, velice dobře zná všechny paragrafy, zákony , na co máte nebo nemáte nárok,většinou na nic moc, skoro to dělá dojem, že by spíš měla být právník, ale to by to dopadlo.V čekárně je vždy pusto,že by byla taková rychlá ale asi opak je pravdou, její kvalita mluví o návštěvnosti této ordinace.asi jí jde o to, aby se pacient zaregistroval a potom ji neotravoval tím, že je nemocný. Pokud se máte rádi, tak se této lékařce vyhněte velkým obloukem. Kdyby byla jedním z těch lékařů , ktěří mají na zádech heslo DĚKUJEME ODCHÁZÍME ráda jí přijdu zamávat.

Nedokáže pomoct :X

nemám špatnou zkušenost a to, že nečekám obří fronty v čekárně, mi dosti vyhovuje

Jako z doby těžké normalizace. Paní doktorka Sieberová vám ráda velmi arogantně vysvětlí, že jste přišel nevhod (bez objednání, po 11h apod). Vyhlášky zná dokonale. Vašemu přání nelze vyhovět, protože je to v rozporu s nějakou vyhláškou. V čekárně běží nonstop nahlas televize, nedokážu si představit, že bych tam čekal s horečkou. Pokud se paní doktorce během dopoledne nedovoláte, určitě měla polední pauzu podle zákona. Hlasité probírání vaší diagnózy, které je slyšet až do čekárny, a doporučování plně hrazených medikamentů dle aktuálního sponzora patří ke koloritu téhle ordinace.
Toužíte-li po návratu starých časů, nechte se tam léčit, jinak se vyhněte obloukem!

Paní údajně lékařka, je naprosto neschopná přišel jsem do čekárny se žaludečními obtížemy, kde samozřejmě nikdo nebyl, po 10 minutách si mě pozvala do ordinace, kde mi předepsala nějaké léky, ale bohužel léky nezabraly, tak jsem přišel druhý den ráno a paní doktorka mi řekla že SIMULUJI!!! Bohužel sem měl hrozné bolesti, tak jsem se nedokázal ani bránit. Přes známého lékaře jsem se dostal do FN Bory na gastroenterologické odd. k panu Mudr. Peškovi který bez váhání udělal sondu do žaludku a zjistil že mam kýlu žaludku (skluzná hiátová hernie). Panu Mudr. Peškovi moc děkuji a Paní Sieberovou naprosto nedoporučuji!!!!!!!!!

špatný přístup k lidem
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.