Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 14, Vladislav
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Bude chybět byla ta nejlepší dr kterou mohly moje děti mit vzdy sme s ni byly spokojeni a nikdy nas v nicem nezanedbala

Paní doktorka je nejlepší. Jezdíme k ní i domů.Vždy si na nás najde časJana

K

Paní Fialová je nejochotnější doktorka,kterou znám. Když si nevíte rady velmi ráda porádí,když je dítě nemocné přijede i k vám domů...Byla nejen moje doktorka,ale nyní je o mých dcer a jsem na to hrdá.Marie

*

Já mám na paní doktorku zcela odlišný názor. Je to dobrá doktorka jen pokud máte dítě zdravé, tzn. když ji nepotřebujete, ale když onemocní, je k ničemu. Všechno bere na lehkou váhu, člověka vůbec neposlouchá, jen si mele to svoje, rodiče neinformuje o pravdivém stavu dítěte. Ani blbou sedimentaci není schopná udělat. Nedivím se, že od ní lidi odchází, dělá si to sama. Opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Paní doktorku mi doporučil můj gynekolog a já jsem s ní opravdu moc spokojená. Člověk se na ní může obrátit ve dne v noci, vždy ochotně poradí. I my jsme kolikrát byli u paní doktorky doma a nebo přijela za námi. Sestřika je také moc milá a vstřícná. Kéž by takových bylo více:o) Děkujeme že jste tak ochotná, vstřícná.

JE TO FAKT OCHOTNÁ LEKAŘKA NĚKDY SME JEZDILY I KNI DOMU A NĚKDY DOKONCE I ONA ZA NÁMA FAK TAKOVOU OCHOTU SEM JEŠTĚ NEVIDĚL.

K
Ověřeny pacient

Je to nejochotnejsi doktorka na svete!

ochotná vstřícná kompetentní

N

S aní doktorkou Fialovou jsme velmi spokojeni. Vždycky poradí a povzbudí. Sice hned dětem "necpe" antibiotika, ale doporučí jiný lék, který tak neublíží. Je k dispozici "ve dne i v noci ", což je na úkor jejího soukromí. Nikdy nedala najevo, že je otrávená, ale vždycky se na děti usmívá. Paní doktorko, děkujeme !!!

D
Ověřeny pacient

Jsem s ní velmi spokojená už osm let,je velmi hodná,vstřícná a ochotná(včetně návštěv nemocného doma).Komu jsme ji doporučili,jsou s ní spokojeni.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti