Praktický lékař pro dospělé
28. října 1827, Turnov

Po mé první návštěvě bych řekl že pan doktor je dobrý lékař a dobrý člověk. Sestřička v Lomnici je super. Hodná, vtipná a šikovná.

Pan doktor mi přišel namyšlený, arogantní a necitlivý. A to ani nemluvím o tom, že není schopen zjistit co člověku je. Nebýt šťastné náhody, tak mám ještě větší zdravotní potíže, než mám teď... Klidně bych odebrala licenci. Ale sestřička je velmi příjemná a vlídná.

Velmi jsem byl spokojen, po30 letech jsem .jsem se u lékaře sléklal ,

velmi dobrý praktický lékař

Já osobně jsem s pane doktorem nebyla spokojená. Kromě toho, že my předepsal špatné léky (ale to mohlo být způsobeno i nedorozuměním), je pan doktor velice arogantní. Nemám k němu důvěru a ta si myslím, je u lékařů velice důležitá.

spokojenost

Pana doktora mohu jen doporučit.Vyléčil mi můj bolavý loket,který mě zlobil 2 roky.Navíc lidský a příjemný.

Nejlepší ze všech!!!