Debřská 197, Kosmonosy
Dentální centrum MUDr. Taha

Umístění: Dentální centrum MUDr. Taha

100% spokojenost. Vše na profesionální úrovni.Do centra chodí celá rodina a nikdy nebyl žádný problém. Přeji jen to nejlepší a děkuji Termanini

Bez jakéhokoliv komentáře. Je prostě jednička. Chodím k němu od jeho púsobení v KOSMONOSÍCH. Bude mi zanedlouho 80 a pan doktor vždy s úsměvem a vlídnuým slovem. Všude ho chválím.

Chtěl jsem tímto pana doktora pozdravit a sdělit všem přítomným komentátorům, že toto byl jediný zubař který se pustil do vytrhnutí mého komplikovaně uloženého moudráku.Diky panu doktorovi jsem nemusel na kliniku do Pardubic k řezníkům. Škoda ze uz neordinuje v Chocni, kde jsem ho navštěvoval. Nedal jsem na nej dopustit. Ochotny usměvavý chlapík se smyslem pro humor. Všem doporučuji. M. Sedlák

K panu doktorovi chodím uz několik let a nemůžu si ho vynachválit. Špičkový odborník a jednička v MB.

Tohoto doktora mohu jen doporučit,je skvělý,jak jeho práce,tak přístup k lidem.Je vždy usmevavý a s dobrou náladou i když jí určitě vždycky nemá.Určitě se najde nějakej štoural/ka co jeho práci neocení,ale nikdo je nenutí tam chodit.A ženy si určitě stěžují z jiného duvodu:)takže já jen chválim a ocenuju,já bych to dělat nemohla a ani nechtěla.Jen tak dál

Výborné služby, rychlost a kvalita práce.

Jsem s ním nad míru spokojená...
Když chci, aby byly mé zuby v pořádku, počítám s tím, že to něco bude stát. Ať už čas a nebo peníze.
A pak ve které ordinaci o peníze nejde, že? (reakce na nespokojeného pacienta)
Přes to k panu doktoru chodit budu dál a budu důvěřovat a mile ráda zaplatím za kvalitní práci, kterou provádí!
Pacientka LN

Pan doktor je výborný specialista, a milý člověk celý dům je krásný a příjemný (holt peníze jsou tam vidět), sestřičky super příjemné, jen 2 výhrady.
Každý má k panu doktorovi zájem chodit, není divu, že už nenabírá, ale přesto pacientů je příliš, což brání jakémukoliv osobnímu přístupu - pan doktor se sice snaží usmívat, mluvit na pacienta a občas i vysvětlit co a jak, ale nic to nemění na tom, že se cítíte jako na pásu ve výrobní lince, dobrý den, udělat a honem naschle, pan doktor běhá z jedné ordinace do druhé. Navíc slečna či paní recepční je příjemná jako akné na pozadí.
Vyměnit recepční a přibrat podobně schopného kolegu, pak to bude perfektní.

Perfektní specialista s výborným přístupem

perfektní péče od pana doktora,dentistek i sestřiček,nedám na ně dopustit!!!