Ordinace praktického zubního lékaře
Kostelní 5, Loket

Paní doktorka je vždy skvělá,velmi příjemná a milá. U ní jsem se přestala bát zubniho ošetření. Jsem ji vděčná za vstřícnost,ochotu a hlavně, vždy vynikající ošetření. Odjížděla jsem z Plzně do Lokte a velmi ráda. Nyní je v Horním Slavkově,kde bydlim nyní i já a jsem jí velmi vděčná. Sestřicka je také velmi milá,šikovná. Jsem šťastná,že mám takovou skvělou zubní péči .

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře Jiný

Paní doktorka je vždy příjemná a milá. Jsme u ní už léta celá rodina a jsme velmi spokojení. Děkujeme.

Paní doktorku si nemohu vynachválit. Je vynikající odborník, velmi příjemná a okouzulující žena. Odnaučila mne se bát zubaře. Vždy se těším na preventivní prohlídku.

Paní doktorka Sochůrková je vstřícná a semnou hlavně trpělivá,a hrozně hodná chodíme k paní doktorce s mamikou už x let a nemůžem si na nic stěžovat. Máme s paní doktorkou dobré zkušenosti. Paní doktorku doporučuji každému...

Paní zubařka je velice příjemná a zkušená stomatoložka, která má kladný vztah k lidem.

Mám rád, když lékař komunikuje s pacientem, co a jak se bude dělat a proč. Budí to vzájemnou důvěru, což u této lékařky funguje na 100%.

Jsme velice spokojeni/celá naše rodina/,paní doktorka je milá a šikovná-i sestřička,neměnila bych a jen mohu doporučit.

Kdyby takový přístup měli všichni lékaři - to by bylo u doktorů dobře! ;-)
Je to milá, vstřícná paní doktorka i se sestřičkou.
Díky.

Hodná, milá, příjemná, výborná lékařka. Já i moji synové jezdíme k paní doktorce velmi rádi.
Paní doktorko, děkujeme! Díky patří i milé a příjemné sestřičce.

Jsem u paní doktorky spokojena, sice je dlouhá objednací doba, za to ošetření je docela příjemné. Má moc pěknou ordinaci.