Praktický lékař gynekolog
Karlov 1, Prostějov

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Píšu nejen za sebe, ale hlavně za svoji maminku, která má to štěstí, že je pacientkou paní doktorky Frgálové. Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná, pečlivá a hlavně lidská. Mamince byl v rámci předoperačního vyšetření (ortopedická záležitost) zjištěn jiný možný problém, paní doktorka okamžitě a velmi ochotně vše dopodrobna vysvětlila, zajistila vše potřebné, aby se daná záležitost vyřešila co nejdříve a maminka mohla v co nejkratší době podstoupit plánovanou operaci. Velmi taky oceňujeme komunikaci paní doktorky, ze které je poznat, že se o pacientky upřímně zajímá. Moje maminka je starší ročník a k paní doktorce chodí vždy moc ráda a s důvěrou. Vše je ještě podtrženo ochotným a milým přístupem sestřičky. Děkujeme a přejeme všem, aby našli takovou péči, jaká je člověku věnována v ordinaci paní doktorky Frgálové.

Jsem v péči paní doktorky již mnoho let a jsem velmi spokojená. Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, lidská, vždy vše vysvětlí, pacienta bere jako partnera, což se u lékařů vždy nevidí. Je také svědomitá a když si není jistá, pošle na další vyšetření.

K paní doktorce jsem chodila přes dva roku jen na preventivní prohlídky a vždycky byla velice milá a ochotná. Byla to moje první gynekoložka a díky jejímu přístupu jsem z vyšetření nikdy nemusela mít strach. Od paní doktorky jsme odešla kvůli změně bydliště, jinak jsem s ní byla moc spokojená.

Zatím jsem u paní doktorky krátce, ale za tu dobu jsem měla šanci poznat jak je neuvěřitelně ochotná a milá. A má k pacientkám velmi příjemné chování, že se člověk necítí ani jako u doktora, ale spíše u známé která ho vyšetří. Jak říkám, moc zkušeností s ní zatím nemam, ale co se vstřícnosti týče, tak se dělí o první místo mezi doktory co znám.

Paní doktorka Frgálová je velmi svědomitá lékařka, která dělá velmi poctivě svou práci. Objevila u mne zdravotní problém a přesvědčovala mne o operaci. Zpočátku jsem váhala, protože jsem neměla žádné potíže a cítila jsem se velmi dobře. Paní doktorka mne ale poslala na různá vyšetření a potvrdila závažnost nálezu a já jsem musela souhlasit, že mne chce zachránit. Dnes mám po operaci a problém bezezbytku odstraněn a jsem velmi vděčná, že jsem jí uvěřila. Chci jí takto velmi poděkovat a sdělit, že si velmi vážím její práce.

K paní doktorce chodím už třináctým rokem. Vzhledem k tomu, že jsem doposud neměla žádné větší problémy, a chodila jsem k ní v podstatě jen na pravidelné prohlídky a pro antikoncepci, nemůžu říct, že bych s ní měla nějaký problém. (Bohužel moje maminka, která trpěla častýmy záněty, musela přejít k jinému lékaři, protože jí nedokázala pomoct.) Momentálně jsem ale začala docházet k paní doktorce do prenatální poradny. Už několikrát jsem po ní chtěla obrázek miminka z ultrazvuku, ale vždycky přišlo nějaké vysvětlení proč to nejde. Není papír, nefunguje to celé apod. Naposledy bylo znát, že už ji tím docela obtěžuju a z její odpovědi jsem naprosto jasně vytušila, že v brzké době se něčeho tak "nedůležitého" prostě nedočkám. Určitě nejsem jediná nastávající maminka, která to po ní chce, tak nevím, proč s tím něco nedělá. Kde jinde by to mělo fungovat, když ne na gynekologii? Zklamala mě.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a jak jsem se gynekologa bála, tak bylo všechno naprosto v pořádku. Byla strašlivě milá a ochotná, vyslechla mě a vyšetřila. Ikdyž jsem přišla už s problémem, tak byla velice velice trpělivá a všechno mi pečlivě vysvětlila. tal doufám, že moje léčba bude tak uspěšná jako první návštěva u ní :-) . Mám kamarádku, která se u ní léčí už 5 roků a má opravdové komlikace (záněty ledvin atd.) a paní doktorka ji nikdy nezklamala.

k paní doktorce chodím už 7 let a jsem s ní velice spokojená. její jednání je vždy milé a vstřícné. nikdy jsem s ní neměla problém.

paní doktorka má velmi příjemný přístup k pacientovi, jsem u ní od svého prvního těhotenství od r. 1999, měla jsem komplikace, po telefonu mě poslala okamžitě do nemocnice a zachránila mi tím syna. Ještě tentýž večer tam telefonovala a ptala se na můj zdravotní stav. Druhé těhotenství už probíhalo absolutně bez problémů a vím, že se na ni mohu obrátit s jakýmkoliv problémem či prosbou o radu. Tímto ji zdravím :-)))

S paní doktorkou jsem naprosto spokojena,vždy je milá,příjemná a vstřícná. Letos jsem byla na operaci,vše mi podrobně popsala a vysvětlila.