Magdalena Frgálová, gynekolog Prostějov

MUDr. Magdalena Frgálová

Uložit

Gynekolog Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karlov 1, Prostějov
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jsem v péči paní doktorky již mnoho let a jsem velmi spokojená. Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, lidská, vždy vše vysvětlí, pacienta bere jako partnera, což se u lékařů vždy nevidí. Je také svědomitá a když si není jistá, pošle na další vyšetření.


D
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila přes dva roku jen na preventivní prohlídky a vždycky byla velice milá a ochotná. Byla to moje první gynekoložka a díky jejímu přístupu jsem z vyšetření nikdy nemusela mít strach. Od paní doktorky jsme odešla kvůli změně bydliště, jinak jsem s ní byla moc spokojená.


V
Ověřeny pacient

Zatím jsem u paní doktorky krátce, ale za tu dobu jsem měla šanci poznat jak je neuvěřitelně ochotná a milá. A má k pacientkám velmi příjemné chování, že se člověk necítí ani jako u doktora, ale spíše u známé která ho vyšetří. Jak říkám, moc zkušeností s ní zatím nemam, ale co se vstřícnosti týče, tak se dělí o první místo mezi doktory co znám.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Frgálová je velmi svědomitá lékařka, která dělá velmi poctivě svou práci. Objevila u mne zdravotní problém a přesvědčovala mne o operaci. Zpočátku jsem váhala, protože jsem neměla žádné potíže a cítila jsem se velmi dobře. Paní doktorka mne ale poslala na různá vyšetření a potvrdila závažnost nálezu a já jsem musela souhlasit, že mne chce zachránit. Dnes mám po operaci a problém bezezbytku odstraněn a jsem velmi vděčná, že jsem jí uvěřila. Chci jí takto velmi poděkovat a sdělit, že si velmi vážím její práce.


I

K paní doktorce chodím už třináctým rokem. Vzhledem k tomu, že jsem doposud neměla žádné větší problémy, a chodila jsem k ní v podstatě jen na pravidelné prohlídky a pro antikoncepci, nemůžu říct, že bych s ní měla nějaký problém. (Bohužel moje maminka, která trpěla častýmy záněty, musela přejít k jinému lékaři, protože jí nedokázala pomoct.) Momentálně jsem ale začala docházet k paní doktorce do prenatální poradny. Už několikrát jsem po ní chtěla obrázek miminka z ultrazvuku, ale vždycky přišlo nějaké vysvětlení proč to nejde. Není papír, nefunguje to celé apod. Naposledy bylo znát, že už ji tím docela obtěžuju a z její odpovědi jsem naprosto jasně vytušila, že v brzké době se něčeho tak "nedůležitého" prostě nedočkám. Určitě nejsem jediná nastávající maminka, která to po ní chce, tak nevím, proč s tím něco nedělá. Kde jinde by to mělo fungovat, když ne na gynekologii? Zklamala mě.


Byla jsem u paní doktorky poprvé a jak jsem se gynekologa bála, tak bylo všechno naprosto v pořádku. Byla strašlivě milá a ochotná, vyslechla mě a vyšetřila. Ikdyž jsem přišla už s problémem, tak byla velice velice trpělivá a všechno mi pečlivě vysvětlila. tal doufám, že moje léčba bude tak uspěšná jako první návštěva u ní :-) . Mám kamarádku, která se u ní léčí už 5 roků a má opravdové komlikace (záněty ledvin atd.) a paní doktorka ji nikdy nezklamala.


k paní doktorce chodím už 7 let a jsem s ní velice spokojená. její jednání je vždy milé a vstřícné. nikdy jsem s ní neměla problém.


paní doktorka má velmi příjemný přístup k pacientovi, jsem u ní od svého prvního těhotenství od r. 1999, měla jsem komplikace, po telefonu mě poslala okamžitě do nemocnice a zachránila mi tím syna. Ještě tentýž večer tam telefonovala a ptala se na můj zdravotní stav. Druhé těhotenství už probíhalo absolutně bez problémů a vím, že se na ni mohu obrátit s jakýmkoliv problémem či prosbou o radu. Tímto ji zdravím :-)))


S paní doktorkou jsem naprosto spokojena,vždy je milá,příjemná a vstřícná. Letos jsem byla na operaci,vše mi podrobně popsala a vysvětlila.


Ověřeny pacient

chodila jsem k ní a už bych k ní nešla, měla jsem problémy, ona, že je vše v pořádku, za pár dní jsem skončila na sále, je velmi náladová a zastaralá!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti