Praktický lékař pro dospělé
Turkmenská 660, Vsetín

Umístění: jiné místo Záda a pravidelná kontrola

Velmi ochotná a jak psal někdo přede mnou, tak zkoumá všechny možné věci, a v podstatě nic neponechává náhodě, i když se ukáže že jsou to banality

mohu jenom souhlasit.paní doktorka je ke všem milá,vstřícná,a důsledná.kéž by bylo takových jak je paní doktorka více.

Víc takových lékařů a lékařek.

Velmi hodná a schopná paní doktorka

naprostá spokojenost

Moc milá paní doktorka, ve všem důsledná, i při banalitách.

Mohu jen doporučit.

naprostá spokojenost ,,kéž by bylo více takových lékařů

Velmi příjemná , nenechá nic náhodě - vždy vyšle na všechna možná vyšetření

Mám s ní jen velmi dobré zkušenosti, když člověk přijde s problémem, nenechává nic náhodě a dělá všechna vyšetření, aby se na problém přišlo.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, včera jsem byl na tetování a dnes jsem dostal předepsané antibiotika Cotrimoxazol AL forte a zapomněl jsem se o tetování zmínit lékaři. Mohou mít tato antibiotika případně špatný vliv na hojení tetovani? Děkuji.

ne, spíše hojení urychlí

MUDr. Lydie Hábová

Dobrý den, mívám svědění na holeních, ze zadu na stehnech a teď mám na zádech krupičku asi 10 červených pupínků a v obou podpaží mám malé bílé puchýřky. Jiné problémy nepociťuji. Nemůže se jednat o pohlavní nemoc? Popř. o co by se mohlo jednat? Děkuji za odpověď.

kontrola u kožního lékaře

MUDr. Lydie Hábová