Soukromá zubní ordinace
5. května 4, Jihlava

Umístění: Soukromá zubní ordinace

Pan doktor i sestřička velmi ochotní. Zákroky odborné, rychlé bez zbytečných ceremonií. Komentáře zde zmiňují jistou surovost a neomalené jednání. Osobně jsem nic takového nezaregistroval. Dle mé zkušenosti si dovolím tvrdit, že přímé jednání a jistá chladnokrevnost je k výkonu zapotřebí. Zubního lékaře soudím dle výsledku zákroku, ne jeho kulturních zvyklostí či šetrnosti k pyskům. K zubnímu lékaři nechodíme přeci na masáž! Nebuďte citlivky! :)

Pan doktor je nejen necitlivý ale jeho chování hraničí s vulgaritou. Chová se arogantně, povýšeně a uráží své pacienty.

Pan doktor je sice velmi rychle hotov, ale taky to podle toho vypadá, mám už 2 uražené zuby, sice jen růžky, ale ani si toho nevšiml, moje sestra ho upozornila, když si ho urazila, tak jí to jen zbrousil, tudíž má teď zub citlivý a já sama - laik vidím, že ty zuby v pořádku nemám, ale on nás vezme vždy celou rodinu (5 lidí) během 10 minut, tak se není čemu divit. Navíc s ním mám tu negativní zkušenost, že v 15 letech mi teprve řekl, že bych potřebovala rovnátka a to pouze jednou a podruhé si na ně vzpomněl až když mi bylo 23, takže bych ho nedoporučila.

Hrůza. Chodila jsem k němu 4 roky a žádný kaz, člověk si řekne paráda. Pak mě začal bolet zub a to jsem před měsícem u něj byla, tak jsem šla znova a opravdu kaz, opravil mi ho, ale citlivost, takžé teplé jídlo bylo utrpením. Nešlo mi na rozum, že by kaz vznikl tak rychle. Tato náhoda mě nahlodala natolik, že jsem změnila zubaře a ejhle mám tak 6 kazů, trochu divné....to asi za ty roky nicnedělání.

Mám od něj korunku, oceňuji přesnost, jistotu rukou, věcnost, rychlost, cenu.

Souhlasím s předchozím názorem. Také jsem měla s panem doktorem nemilé zkušenosti. Když už to došlo tak daleko, že jsem málem přišla o zub, vyhledala jsem lékaře nového. K tomuto lékaři už nikdy!

Jsme u něho celá rodina a maximální spokojenost. Byl mi doporučen spolupracovníky, kteří jsou s ním také velmi spokojeni.

dobrý zubař,ochotný.