MUDr. Lukáš Petr

Pediatr Více

Jablonné v Podještědí 1 adresa

Praktický dětský lékař a pro dospělé
Dlouhá 99, Jablonné v Podještědí

Jakožto rodina nemáme s panem doktorem žádný problém. Jsem rád, že se snaží věci svým specifickým způsobem odlehčit. Nečekám, že moje děti jsou při každé návštěvě nemocné specifickou, novou chorobou a tím potřebují přehnanou péči. A věřím, že moje anamnéza je z pohledu rodiče vždy tragičtější. Slyšel jsem spousty zkazek o jeho chybách, které se šíří okolím Jablonného, ale má osobní zkušenost je naprosto jiná - velmi dobrá.

Já s ním nemám špatné zkušenosti, nemám proti němu nic zásadního

Je to nejhorší doktor na světě, hádat se s ním v ordinaci mě přijde hodně šílené, neporadí, nevžije se do situace. Všechno je jasný. Nechápu jak k němu mohou chodit starý lidi i batolata, tohle mě hlava fakt nebere.Jablonné by si zasloužilo někoho pohodového, tohle je hrůůůůůůůza.

I když ho dost lidí hodnotí záporně,já nemohu.Mě vždy pomohl,vše mi vždy vysvětlí...

Vejmi dobrý

S tímto lékařem nemám špatné zkušenosti. Ptoro ho hodnotím kladně.

K tomuto lékaři sice chodím od dětství,ale maximálně s chřipkou,s něčím vážnějším bych se neodvážila.Lékaři nedokáže pacientům naslouchat,obtíže bagatelizuje,do obav rodičů o dítě se nedokáže vžít,proto a dítětem jezdím raději o několik kilometrů dál.

já jsem sní spokojenej,zatím vždycky poradil

Je to pohodár !!!!!!!!!!!!