Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

1.máje 116, Vimperk, Vimperk
Stomatologické centrum u Svaté Anny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší zubař kterého jsem poznal. Velice slušný, ochotný a skromný člověk. Kdyby takových bylo více. Díky pane dokrore!

H
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Pan doktor je nejen slušný člověk, ale také vynikající znalec svého řemesla.On má totiž něco, co mnoho ostatních zubařů nemá, jeho to BAVÍ !!! Jestli Prachatický okres přijde o takového člověka-lékaře, pak je to signál,že naše společnost ani v 21.století nedokáže rozeznat a podpořit takto vybaveného a talentovaného specialistu.

S
Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Nejlepší zubař co jsem zažila za svých 55let - kromě toho, že mi opravil špatně spravené zuby po jiném dentistovi, dělal mi i 3korunky a beze strachu ze zákroků. Odnaučil celou rodinu bát se zubaře.

L
Ověřeny pacient

I am 32 years old, I lost earlier on medical malpractice 3 teeth.
Dentist Lukáš Kuča gave me joy to smile.
When I smile, I have not seen the emptiness in my mouth.
I have installed implants and I must say that the work is done so qualified, that there is no doubt about the talent of the doctor.
Thanks very much to the doctor for his professional and careful, thoughtful approach to each patient.

M
Ověřeny pacient

No nevím, ale u pana doktora jsem byla na mnoho zákrocích, včetně korunek, a podle předsedy stomatologické komory, pan doktor vše zkazil a zasloužil by odebrání licence, díky jeho zásahům jsem přišla již o 4 zuby a to je mi 33 let ! nesprávně a nedokonale vyplněné zubní kanálky - vznikl chronický zánět kostí , špatné korunky- nekvalitní materiál a s kovem neštřili, špatná velikost a díky tomu záněty dásní atd... nikdy více !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Za všechna ta svoje léta už jsem poznal a zažil v zubních ordinacích ledacos, ale pan doktor Kuča nemá za všechna ta léta i v širokém kraji žádnou konkurenci. Svým přístupem k pacientovi, vybavením i odbornou erudicí jej lze bez nadsázky označit za "zubaře 21. století" (na rozdíl od některých jiných vimperských zubařů, kteří ustrnuli někde v 70. letech).

J
Ověřeny pacient

Mám bohaté zkušenosti se zubními lékaři, ale tak dobrého, jako je pan doktor Kuča, jsem ještě nezažila. Bezbolestné a perfektní ošetření je u něho samozřejmost. Pan doktor je vynikající odborník a ráda k němu chodím.

M
Ověřeny pacient

Přátelé jestli někdo má zlaté ruce a je zároveň skromný...odnaučil mě se lekat lekařů jen co je vidím...prožil jsem se zuby mnoho, ale k panu doktorovi přijdu znova rád. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti