Stomatologické centrum u Svaté Anny
1.máje 116, Vimperk, Vimperk

Nejlepší zubař kterého jsem poznal. Velice slušný, ochotný a skromný člověk. Kdyby takových bylo více. Díky pane dokrore!

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Pan doktor je nejen slušný člověk, ale také vynikající znalec svého řemesla.On má totiž něco, co mnoho ostatních zubařů nemá, jeho to BAVÍ !!! Jestli Prachatický okres přijde o takového člověka-lékaře, pak je to signál,že naše společnost ani v 21.století nedokáže rozeznat a podpořit takto vybaveného a talentovaného specialistu.

Umístění: Stomatologické centrum u Svaté Anny Jiný

Nejlepší zubař co jsem zažila za svých 55let - kromě toho, že mi opravil špatně spravené zuby po jiném dentistovi, dělal mi i 3korunky a beze strachu ze zákroků. Odnaučil celou rodinu bát se zubaře.

I am 32 years old, I lost earlier on medical malpractice 3 teeth.
Dentist Lukáš Kuča gave me joy to smile.
When I smile, I have not seen the emptiness in my mouth.
I have installed implants and I must say that the work is done so qualified, that there is no doubt about the talent of the doctor.
Thanks very much to the doctor for his professional and careful, thoughtful approach to each patient.

No nevím, ale u pana doktora jsem byla na mnoho zákrocích, včetně korunek, a podle předsedy stomatologické komory, pan doktor vše zkazil a zasloužil by odebrání licence, díky jeho zásahům jsem přišla již o 4 zuby a to je mi 33 let ! nesprávně a nedokonale vyplněné zubní kanálky - vznikl chronický zánět kostí , špatné korunky- nekvalitní materiál a s kovem neštřili, špatná velikost a díky tomu záněty dásní atd... nikdy více !

Za všechna ta svoje léta už jsem poznal a zažil v zubních ordinacích ledacos, ale pan doktor Kuča nemá za všechna ta léta i v širokém kraji žádnou konkurenci. Svým přístupem k pacientovi, vybavením i odbornou erudicí jej lze bez nadsázky označit za "zubaře 21. století" (na rozdíl od některých jiných vimperských zubařů, kteří ustrnuli někde v 70. letech).

Mám bohaté zkušenosti se zubními lékaři, ale tak dobrého, jako je pan doktor Kuča, jsem ještě nezažila. Bezbolestné a perfektní ošetření je u něho samozřejmost. Pan doktor je vynikající odborník a ráda k němu chodím.

Přátelé jestli někdo má zlaté ruce a je zároveň skromný...odnaučil mě se lekat lekařů jen co je vidím...prožil jsem se zuby mnoho, ale k panu doktorovi přijdu znova rád. Vřele doporučuji.