Ord. praktického lékaře gynekologa

Zdeňka Fibicha 2866, Most

Zdravotní středisko - Sports Life Fitness
Albrechtická 1075, Most

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Můj gynekolog

Super doktor, skvělí přístup a vždy pomohl. Sestřičky vstřícné a moc milé. Neměnila bych už. Příjemné prostředí.

Morous,kterého zajímá pouze jeho fitko a fotbal.Jeho vyšetření je dost bolestivé,jak je tu již několikrát zmiňováno.Nikdy pořádně nic nevysvětlí.Během vyšetření sestra neustále odbíhá z vyšetřovny,opravdu nic příjemného pro pacientky,které zrovna lékař vyšetřuje. Sestry bývaly kdysi dávno příjemné.Dnes je opak pravdou.Na telefonický dotaz,jestli pan doktor v pátek ordinuje,mi bylo sestrou odseknuto : "nevím o tom,že by neordinoval..." V čekárně pak veřejně,před ostatními pacientkami odprezentovala sestra celou moji diagnózu!Opravdu je čas vyměnit lékaře.

Teprve po změně gynekologa jsem zjistila, že mohou být i lepší a hlavně komunikativnější lékaři. Prohlídka u nové lékařky nebyla nepříjemná, lékařka byla pečlivá, celou dobu mi říkala, co bude dělat, kde je jaký problém a jak jej budeme řešit. Pan doktor mne léčil stejným a drahým lékem několikrát a bezúspěšně. Po konizaci mám bolesti v podbřišku i při menstruaci kvůli nepoznanému srůstu po prodělaném zánětu po operaci. Od ledna mi napsal šest druhů antibiotik, problémy mám stále, proto jsem volila změnu lékaře. Liposukci a jehličky opravdu nepotřebuji, tomu se pan doktor věnuje pečlivěji.

k dr.Zemánkovi jsem chodila něco přes rok, na doporučení známé. Na osobní přístup si stěžovat nemohu, ale je to už dost dlouho. Bylo mi vždy vysvětleno co a jak, a že je morous, no každý jsem nějaký i když u lékaře bych očekávala trochu jiný přístup. Jenže po jeho vyšetření jsem měla vždy bolesti, a docela dost. Po posledním vyšetření jsem velmi rychle utekla k jinému lékaři, kde jsem byla velmi spokojená.

Mě osobně hodně pomohl, je ta komunikace by mohla být lepší. V debtě o hubnutí s akupunkturou a návštěvách v jeho Fitnesu bývá hovornější než o zdravotním stavu pacienta, bohužel.

Chodím k němu už 15 let a jsem moc spokojená. Znám ženy, kterým velice pomohl.

Nejlepší:) odhalil mi včas jednu nemoc a díky tomu se to podařilo včas a zcela vyléčit a preventivně dělá všechny testy. Prostě si nemůži stěžovat :)

Moje maminka chodí k tomuto lékaři odjakživa a neměnila by i když se její bydliště od ordinace poněkud vzdálilo. Je už velmi stará a kvůli dědičnosti riziková, co se týče rakoviny děl. čípku. A protože tu stále ještě běhá jako čamrda usuzuji, že pan doktor je velmi dobrý lékař :-)

jeden z nejlepších gynekologů, co znám

jsem nadmíru spokojená