Tyršova 1635, Beroun

Umístění: Ordinace

Parádní tým dvou sehranych lidi. Mudr i sestricka naprosto výjimečni odborníci. Prijemna atmosféra, nadherne a klidne prostředí, uzasni a empaticti lidé ochotní pomoci a vzdy s úsměvem na rtu. Neznám lepší zdravotnicke zarizeni.

Naprosto vynikající lékař. Sestřička jak bysmet ! Vždy výjde vstříc,pomůže,poradí naprostá profesionalita skloubená se srdečností . 1+ rozhodně.
Jana Hadačová ml.

Setkala jsem se s ním, když držel pohotovostní službu. Nešlo o nic vážného, ale jsem poměrně náročná na spokojenost s lékařem a on splnil vše na jedničku - vysvětlil, pomohl, byl vstřícný - opravdu to oceňuji, na pohotovosti a nejen tam se často setkávám s pocitem viny, že někoho obtěžuji. U pana doktora Fortuníka naopak, skoro měl člověk pocit, že tam čekal na něj...

Vřele doporučuji, p. Fortuník je opravdu odborník na svém místě a nikdy nebyl problém. Můžu přijít kdykoliv a jsem hned na řadě, bez nepříjemného čekání.

souhlasím,ochotný příjemný člověk,kterí nic nepodcení a dokáže pomoct

Mohu přijít i bez objednání,vždy pomůže a poradí.Velmi příjemná je i sestřička -manželka -paní Renata.

Vstřícný,ochotný,nikdy dlouho nečekám.Mohu přijít i bez objednání.

Vstřícný, ochotný, usměvavý odborník na svém místě. Více takových lékařů.

Pan doktor napíše cokoli a kdykoli. Velmi příjemný člověk. Se vším dokáže poradit.
Pro pani Hrubou, k panu doktorovi chodíte zřejmě dlouho ale ve škole Vám asi neřekli že pan doktor je milÝ a skvělÝ lékař.

Pan Mudr. Fortuník je skvělí lékař.Chodím k němu řadu let a jsem moc spokojená,velice příjemný a milí lékař.Můj otec měl vážné zdravotní problémy a Mudr. Fortuník včas určil o jakou nemoc jde.Mohu jen doporučit.