S panem doktorem Kupečkem jsem nikdy neměla nejmenší problém. Pomohl, poradil a vyléčil, doporučil, vyhověl. Vřele doporučuji všem .Sestřička příjemná ,milá a moc ochotná.Ve všem poradí a s úsměvem.

CHodím k panu doktoru asi 25 až 30 let,a neměnil bych ani za nic.Je to oproti tak zvaným odborníkům skutečný lékař a SUPR člověk.

Jak píšou ostatní, pokud se chcete pobavit, tak ano, ale léčit NE, nejlepší jeho věta "Jak se cítíte....přiměřeně pohlaví a věku" trapné a od ledna 2012 od něj pro své zdraví raději odcházím.

Vstřícný, zkušený, pohodový praktický lékař. Sympaťák. Pokud člověku skutečně něco je, není to diskusní kroužek, ale léčení. Pokud si chce člověk popovídat, i na to je velmi dobře připravený.

je hodný vtipný a je perfektní lékař

PROSTĚ NEJLEPŠÍ!!!

Je to výborný praktický lékař. Má velké znalosti a vždy výborně poradí a pomůže. Všem doporučuji. Jeho znalosti v alternativní medicíně jsou pak třešničkou na dortu. SUPER

Jako lékař i jako člověk je super. Zabývá se i alternativní medicínou a to je dobře. Mám s ním jen dozitivní zkušenost. Prostě doporučuji.

Našeho pana doktora můžeme doporučit ,jako lékaře i jako člověka je výborný.