Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

S panem doktorem Kupečkem jsem nikdy neměla nejmenší problém. Pomohl, poradil a vyléčil, doporučil, vyhověl. Vřele doporučuji všem .Sestřička příjemná ,milá a moc ochotná.Ve všem poradí a s úsměvem.

V
Ověřeny pacient

CHodím k panu doktoru asi 25 až 30 let,a neměnil bych ani za nic.Je to oproti tak zvaným odborníkům skutečný lékař a SUPR člověk.

Jak píšou ostatní, pokud se chcete pobavit, tak ano, ale léčit NE, nejlepší jeho věta "Jak se cítíte....přiměřeně pohlaví a věku" trapné a od ledna 2012 od něj pro své zdraví raději odcházím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Vstřícný, zkušený, pohodový praktický lékař. Sympaťák. Pokud člověku skutečně něco je, není to diskusní kroužek, ale léčení. Pokud si chce člověk popovídat, i na to je velmi dobře připravený.

je hodný vtipný a je perfektní lékař

PROSTĚ NEJLEPŠÍ!!!

O

Je to výborný praktický lékař. Má velké znalosti a vždy výborně poradí a pomůže. Všem doporučuji. Jeho znalosti v alternativní medicíně jsou pak třešničkou na dortu. SUPER

P
Ověřeny pacient

Jako lékař i jako člověk je super. Zabývá se i alternativní medicínou a to je dobře. Mám s ním jen dozitivní zkušenost. Prostě doporučuji.

S panem doktorem Kupečkem jsem nikdy neměla nejmenší problém. Pomohl, poradil a vyléčil, doporučil, vyhověl. Vřele doporučuji všem

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti