Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Měl jsem obrovskou smůlu, že tato lékařka zaskakovala za jinou lékařku na neurologii v nemocnici u Milosrdných bratří zrovna v době, kdy jsem nutně potřeboval kvalifikovanou pomoc. Možná, že kdyby tam byla kvalifikovaná neuroložka, nedošlo by ke zbytečnému poškození mého zdraví.

Trpěl jsem velmi silnou bolestí hlavy, ale i dalšími příznaky, které mohly být a jak jsem později zjistil, byly způsobené chronickou boreliozou. Tato lékařka asi vůbec nic neví o borelioze ani dalších neuroinfekcích. Snažil jsem se ji všechno vysvětlit, ale bylo to dost obtížné vzhledem k jejímu nezájmu a mé silné bolesti hlavy a celkové slabosti, kdo někdy měl boreliozu, tak pochopí jak silné to jsou bolesti.

Bohužel tato lékařka nechtěla o možné infekci mozku ani slyšet, nezajímalo ji, že jsem měl klíšťata a blechy, v dětství na statku kontakt s hospodářskými zvířaty a mohu mít chronické antropozoonozy. Jen se poťouchle usmívala a mávala rukou. Naprosto zbytečně mě poslala na CT vyšetření, navíc bez informovaného souhlasu. Nevěděl jsem že dostanu 100 násobnou dávku ozáření než u rentgenu. Na to jsem přišel až později, když jsem si dohledal informace o CT, protože mě bylo hrozně zle. Měl jsem několik dní kovovou pachuť v ústech a tmavou oranžovou moč, to byly následky samotného ozáření, protože kontrastní látku jsem nedostal.

Lituji toho, že jsem šel se svým zdravotním problémem na neurologii v NMB, kdybych tam nešel nebyl bych zbytečně vystaven ozáření na CT a riziku vzniku rakoviny. Stejně na příčinu problému nepřišli, dostal jsem jen recept na prášky proti bolesti, které jsem ani v lékárně nevyzvednul. Neuroborelioza se léčí antibiotikama, ne práškama proti bolesti.