Adresa

Rehabilitační ordinace
Francouzská tř. 4, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Akupunktura • Od 300 Kč

Aplikace MD injekcí - fyziologická regulační medicína • Od 200 Kč

Laserová sprcha • 60 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Francouzská tř. 4, Plzeň

Od 300 Kč

Rehabilitační ordinaceFrancouzská tř. 4, Plzeň

Od 200 Kč

Rehabilitační ordinaceFrancouzská tř. 4, Plzeň

60 Kč

Rehabilitační ordinace

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nejlepší rehabilitace, se kterými jsem se kdy setkala. Jsou zde samé odbornice, jak paní doktorka, tak sestřičky. Děkuji za odblokování a celkovou péči.

J
Ověřený profil

Vyborna rehabilitace. Kratke cekaci doby na objednani, a pani doktorka a rehabilitacni sestra byly velice vstricne a napomocne v komunikaci a organizovani rozpisu lecby kvuli memu pobytu v zahranici a limitovanymi terminy. Rehabilitacni sestra Martina je fantasticka; ma celostni pristup k rehabilitaci, poradi s osobni zkusenosti s yogou, pilates, pomocnymi videi na internetu na cviceni apod. Dekuji moc ordinaci pani doktorky Sobotkove.

S
Ověřený profil

Velmi dobrá rehabilitační ordinace, paní doktorka je pravý odborník + milá, vstřícná. Celkové prostředí moc příjemné. Vždy jsem se tam velmi těšila, byla jsem velmi spokojená, recenze opravdu nelhaly.Děkuji za vše!


H
Ověřený profil

Nejlepší rehabilitace, jakou jsem kdy poznala (a to jsem rehabilitační sestra). Spojení klasické rehabilitace a alternativních metod je u nás ojedinělé a přináší skvělé výsledky. H. Sv


M
Ověřený profil

Vstřícné jednání,čistota, snaha pomoci,moderní léčba - nejlepší rehabilitace v Plzni, kterou jsem prošla.


K
Ověřený profil

Paní doktorka Sobotková je velmi příjemná a jak zde již bylo několikrát napsáno- vždy se věnuje na nejvyšší úrovni a snaží se pomoci se vším . Vyšetření bylo velmi rozsáhlé ,oproti jiným lékařům a pokud nepomůže přímo paní doktorka,tak doporučí dále . Byla jsem nadmíru spokojená a paní doktorku můžu jen a jen doporučit .


nejlepší rehabilitace v Plzni, sestřičky prochází skvělými kurzy, aby pak své získané zkušenosti uvedli na své pacienty.


nejlepší


E

Příjemná,vždy odborně vyšetří a poradí,snaží se co nejvíce pomoci a hlavně má lidský přístup k pacientovi.Odcházím od ní vždy spokojena a velmi dobře ošetřena.


P

neznám nikoho lepšího,vše pozná,umí odblokovat


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Mám problém s bederní páteří už dlouho.Nemohu chodit ani 1 km.Nejhorší je chůze do kopce.Intenzivně bolí pak i levá noha ze zadu,až se zhoršuje stabilita.Navíc mě brní pravá ruka.Dnes jsem byl u lékaře pro bolesti pravého třísla,neshledal kýlu.Loni jsem byl na měsíc v rehabil.zařízení,ale vše bez efektu.Už jsem zoufalý. Pomůžete mi prosím? S mojí ambul. lékařkou jsem domluven,pokud si najdu fyzioterapeuta,vystaví mi doporučení. Je mi 74 roků.Děkuji Vám za odpověd,Mirek

Dobrý den, bez vyšetření se nemohu k Vašemu stavu vyjádřit a nevím jestli Vám mohu pomoci.
S pozdravem, L.Sobotková

MUDr. Ludmila Sobotková

Dobrý den, při menstruaci mě bolí kříže a hýždě (to je běžné), ale po prvním dnu bolest jakoby postoupí do pravé nohy. Takové nepříjemné bolestivé pnutí, které trvá pak ještě další týdny. Když jsem v pohybu (chůze, kolo) je to lepší, ale v klidu a hlavně v noci je bolest nesnesitelná, bez prášku nemůžu spát. Horká sprcha také uleví, ale na chvilku. Při každé další menstr. se toto opakuje.
Děkuji za radu, Iva.

Dobrý den,
bez řádého vyšetření se nemohu vyjádřit k příčině obtíží a léčbě. Vzhledem k charakteru popisovaných obtíží může jít o svalovou nerovnováhu v oblasti pánve nebo jde o problém v bederní páteři.
S pozdravem L.Sobotková

MUDr. Ludmila Sobotková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.