Praktický lékař pro dospělé
Olomoucká 114, Prostějov

S pani doktorkou jsem nikdy neměla problém, vždy byla perfektní. Ale nerada tam chodím kvůli sestře. Je hrozné moc arogantní, nemá profesionální nebo aspoň trochu lidský přístup, podle mého názoru tam takový člověk nemá, co dělat. Raději jdu na pohotovost a budu muset změnit lékaře

Vynikající paní doktorka jsem ráda,že jsem ji poznala a mám možnost být její pacientkou.Je to již 11let,co jsem k ní přešla a nemůžu napsat nic jiného,že takových skvělých doktorů je málo.Děkuji a přeji i sestřičce hodně pracovních i životních úspěchů a hlavně zdraví.

Paní mudr.Nadymáčková je velmi příjemná lékařka,je velice starostlivá,lidská a
ochotná vyslyšet pacienta.Jsem velice spokojen a přeji každému člověku takovou
lékařku.Jsem jejím pacientem od doby kdy jsem pracoval v RaJ a nyní i když dočasně
bydlím v Přerově tak bych ji za jinou nevyměnil.M.B.

Paní doktorka Nadymáčková, tu mohu jen doporučit, výborná. Vyslechne a snaží se člověku ulevit a pomoci mu. Jen mě zaráží, že si zde lidé stěžují na sestru. Já s ní problém nemám. Mě je jedno, jestli slyší s čím tam příjdu. Od toho jsou tam obě-lékařka i sestra.

Paní doktorka Nadymáčková je velmi kvalitní lékařka, velmi ochotná a pečlivá, vždy se snaží pomoci.Jen ta sestra v ordinaci-paní Lamplotová - arogantní, důležitá a plete se do věcí do kterých ji nic není.Hodnotím velmi dobře, ale sestru velmi slabě.

Paní doktorka Nadymáčková je příjemná a starostlivá. Nic nezanedbá. Člověk je u ní v dobrých rukách.

MUDr. Nadymáčková je lékařka velmi dobrá, pacienta ochotně vyslechne a snaží se mu pomoci. Velké mínus vidím v čekárně, kdy se čeká i dvě-tři hodiny. To je problém většiny kvalitních obvodních lékařů. S tím souvisí i obtíže pro zaměstnané (asi neřešitelné). O co bych velmi poprosila sesřičku, zda-li je to možné, aby taktně opustila ordinaci, než se pacient vypovídá se svým trápením (někteří pacienti jsou prostě ostýchavější). Zdravím a děkuji. Helena

Výborná lékařka, vždy dobře poradí. Jen ty fronty v čekárně jsou hrozný.

Mudr.Nadymáčková je velmi příjemná a starostlivá lékařka.
Vždy se snaží pomoci jak nejvíce je to možné.
Me hodnocení její práce je více výborné.

Paní doktorka velice vzdělaná a chytrá,lidský přístup a vstřícnost je jí vlastní.Jen jedno byla bych raději v ordinaci jen sní-sestřička nemusí slyšet vše a dokonce vstupovat do hovoru.To by uvítalo více pacientů.