Ludmila Losová, pediatr Ostrava

MUDr. Ludmila Losová

Pediatr

25 názorů

Uložit


Adresa

Gen. Hrušky 1233, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

M
Ověřeny pacient

Úžasná paní doktorka....... :), Velice spokojený, ochotná obětavá chodil jsem k ní 19 let a byl jsem maximálně spokojený... :)


B
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Paní doktorka byla vždy milá a zpětně velice pozitivně hodnotím diagnostikování mononukleózy, která u mě měla velice mírný průběh. Až na infekčním oddělení jsem měla možnost vyslechnout si příběhy 'špatných' diagnóz dalších pacientů léčících se se stejnou chorobou. Kdybych měla dítě a paní doktorka ještě ordinovala s výběrem pediatra bych neváhala.


P
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Losovou mám také jen ty nejlepší zkušenosti.


J

Lékařka byla i mou dětskou doktorkou a nyní k ní chodím i s dcerou Eliškou. Má k dětem krásný vztah a když jdeme s dcerou navštívit doktorku tak se tam vždy dcera těší.Vždy byla ochotná vyšetřit i v neordinační době. Kdybych jí zavolala o půlnoci tak jsem si jistá, že k ní mohu dojít nebo ona dojde k nám domů, aby vyšetřila dceru. Zná své všechny pacienty - děti. Sestřička je také velice ochotná a laskavá. Vždy s úsměvem:) Takže jak jsem se již zmínila hodnocení VELMI DOBRÝ!


Opravdu velice milá, vstřícná a dnes už bohužel bývalá dětská lékařka. Celé dětství jsem chodil k této paní doktorce a v životě nikdy už jsem nepotkal tak hodnou, obětavou paní doktorku. Opravdu k ní bych mohl napsat jen samé superlativy. Paní sestřička Kachlová, byla rovněž velice hodná, usměvavá, milá paní. Škoda, že nejde čas zastavit a mé děti už k ní nebudou moci chodit :-(.
Bohužel si,ale paní doktorka jak jsem slyšel od mé mamky (která tam chodí ještě s bratrem) tam vzala lékařku Salzmanovou (která už tam ordinuje) a ta je velice nepříjemná,arogantní,všechno ví nejlépe, nepřipustí, aby ji do toho rodič něco řekl, neumí se chovat k pacientům...Mamka tedy musí hledat jiného dětského lékaře. Ta ordinace si nezaslouží, tak špatnou lékařku jakou je pí. Salzmanová. JE pravda, ale že paní Losová je jen jedna..Děkuji za péči o mě.


Opravdu,výborná dětská paní doktorka,chodil k ní už i můj manžel 15let a teď k ní chodí i naši 2 kluci.Paní doktorka to s dětma opravdu umí.Myslím,že lepší paní doktorku,by jsme si nemohli přát.Děkujeme


Děkuji za péči kterou jste mi věnovala do mé dospělosti a ted ji věnujete mé dceři Natálce.Ještě jednou děkuji Velká a malá Špačková.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s mým 4 letým synem. Byla jsem s ní spokojená, ale už nejsem. Můj syn měl orečky, dusivý kašel a rýmu, byl zahleněný. Týden jsem měla paragraf a poté když jsme šli na kontrolu a malý byl stále zahleněný a neustále se dusil kašlem a občas dostal z toho kašle horečky, tak paní doktorka řekla že je zdravý a že ho můžu dát klidně do školky. Vůbec mě při kontrole nepustila ke slovu, ani mě nenechala dokončit větu. Ještě ten den, kdy paní doktorka řekla že je zdravý jsem s ním musela na pohotovost, jelikož dostal úplně šílený dráždivý kašel, celou noc nespal a chytil z toho kašle horečky. A to paní doktorka řekla že je ZDRAVÝ!!!!! Tentokrát mě hodně zklamala. Už hledám novou!!!
Věra Popovičová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší praktický lékař, jakého si děti, a nejen děti, můžou představit :-) Ještě rok bude mou doktorkou.


:-) Skvělá doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti