Ludmila Krutská, gynekolog Liberec

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: PELARGYN s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem spokojená. Můj přetrvávajícím zdravotní problém, který jsem měla od porodu tehdy došel doléčení. Příjemná a milá ženská. Jenže dovolat se do ordinace je umění. Telefon může vyzvánět na hlasité zvonění a mačkat x dobu v kuse, než se člověk naštve a vykašle se na to a dovolá se stejným způsobem třeba za dva, tři dny...

Umístění: PELARGYN s.r.o. gynekologické vyšetření

Tak ale nikdy nepomohla a ani o tom neměla zájem, doopravdy, na nic, a léky co mi doporučila můžu koupit a sama, neměla zájem opravdu najít problém anebo přivést opravdové léčení...

Umístění: PELARGYN s.r.o. preventivní prohlídky

Mohu jen chválit. Paní doktorka je úžasná. Vyšetření nebolí a ultrazvuk dělá pravidelně při prevenci, na to jsem nebyla zvyklá. V čekárně si většinou ani nestačím sednout, to je bonus. A sestřičky jsou milé a usměvavé. Nemám co vytknout. Kdyby to nebyla gynekologie, vracím se častěji :-)

Umístění: PELARGYN s.r.o. vedení těhotenství

Ráda bych přidala svou zkušenost s paní doktorkou. Bohužel se mnou nejednala v mnoha situacích empaticky, nebyla ochotná se bavit o alternativách a striktně vyžadovala rutinní vyšetření. Nerespektovala naprosto můj názor, takže po těchto zkušenostech určitě nedoporučuji. Jednání s paní doktorkou bylo nepříjemné a manipulativní. Během těhotenství jsem přešla jinam a jsem moc ráda.

Umístění: PELARGYN s.r.o. gynekologické vyšetření

Pani doktorka trvala na zpusobu lecby, ktery neodpovidal laboratornímu vysledku(sama mi jej sdelila), nevzala v uvahu vedlejší nezadouci ucinky preparatu, ktere se u me vyskytly a trvala na jeho dalsim uziti. Jednalo se o antibiotika, kdy mi doslova rekla pockejte, az potíže zpusobene vedlejsimi ucinky odezni, tak 2-3 dny a pote pokracujte v uzivani. (puvodne jsem s ohledem na vysledek vysetreni nechtela zadna, pote, co mi je doporucila preventivne, jsem chtela jina s ohledem na to, že me nich bolel zaludek, mela jsem prujem a cervene svedive fleky na nohach). Zrejme nevzala v uvahu vek (60) ani diagnosticky souhrn nemoci pri reseni mych problémů. Mam nekolik recidivujicich chorob, o kterych byla informovana. Jiny lekar odhalil duvod problemu prostou komunikaci.

Dobrý den,

děkuji za hodnocení a za názor. Já se zde tolik rozepsat nemohu, jen doplním, že jsem Vám vždy naslouchala a maximálně respektovala Vaše přání a Váš zdravotní stav, jak přistupovat k léčbě.

Přeji Vám hezký den.

Ludmila Krutská

Umístění: PELARGYN s.r.o. vedení těhotenství

Paní doktorka je milá, k pacientkám přistupuje profesionálně, všechno vysvětlí. Naprostá spokojenost :-) sestřičky se tam střídaly tři, ale všechny byly příjemné a šikovné :-)

Umístění: PELARGYN s.r.o. Těhotenská poradna

Paní doktorka Krutská je opravdu specialista ve svém oboru. Nesmírně si cením toho, že jsem mohla do těhotenské poradny docházet právě k ní. Ráda bych paní doktorce touto cestou poděkovala za její citlivý a empatický přístup, s nímž jsem se setkávala po celou dobu těhotenství v její ordinaci. Nedokáži ani slovy vyjádřit, co pro mě její podpora v těch nejtěžších chvílích znamenala.

Umístění: jiné místo Těhotenská poradna

Paní doktorka, vedoucí poradnu pro těhotné v ordinaci MUDr. Bayerové, je velmi empatická a respektující žena. Během těhotenství - kontrol, odběrů, testů... plně respektuje rozhodnutí ženy dané vyšetření podstoupit či ne. Bez zastrašování. Nesmírně si jejího laskavého a profesionálního přístupu cením.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

je nutný lékař-gynekolog, který vede konzultace v ruském jazyce,protože čeština to chápu špatně

Dobrý den, vedeme konzultace i v ruském jazyce, podívejte se do kontaktů a ozvěte se nám. Hezký den

MUDr. Ludmila Krutská

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den,
u nás jsou dveře otevřené. Stačí přijít a domluvit se.

Více informací naleznete na www.pelargyn2.webnode.cz

• Gynekologická onemocnění