Privátní stomatolog
Lidická 8, Boskovice

Zlatá, příjemná, chápající paní doktorka. Od té doby, co chodím k ní, nebojím se zubaře :) Neměnila bych. Chodím k ní již 19 let.

Profesionální přístup se snahou pozorumět pacientovi, léčbu a ošetření volí s ohledem na pacienta, při sebemenší známce bolesti vše umrtví, ujišťuje se zda je zákrok v pořádku. Odnaučila mě strachu ze zubařů. Sestřička příjemná, na návštěvu se sice čeká, ale při plné kapacitě se není čemu divit. Moc moc děkuji a mohu jen doporučit!!!! Nemám jediné co bych paní doktorce vytkla.

Ochotná, příjemná paní doktorka, jsemmoc ráda, že jsem její pacientkou. Zajímá se, zda mě cokoli nebolí, jakmile jakýkoli problém, vždy hned znecitliví zub, aby pacient netrpěl. Starostlivá, ochotná, vstřícná. Bohužel už nepřijímá nové pacienty. Profesionál!!!!

Paní Mudr. Chatrná je velmi citlivá a ochotná.

Já jsem s ní velmi spokojen. Velmi ochotná doktorka

Paní doktorka má velmi kladný přístup k pacientům. Je vždy velice příjemná a citlivá.

Paní doktorka je ochotná, velmi citlivá a umí. Škoda jen, že má naplněnou kapacitu