MUDr. Ludmila Čeperová

Zubař Více

Velké Pavlovice 1 adresa

11 názor

Adresa

Zubní ambulance
Hlavní 94, Velké Pavlovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Na dovolené ve V. Pavlovicích měl rozbolel zub. S jakou ochotou, elegancí a umem mi ho paní doktorka vytrhla (a zachránila mi tak zbytek dovolené) je opravdu vyjímečné, navíc to téměř nebolelo. Její jednání bylo opravdu lidské a profesionální, stejně tak sestřičky. Ještě jednou moc děkuji a někdy nashledanou, ale raděj bez trhání.
Jaromír Beránek, Lomnice nad Lužnicí

M
Ověřený profil

Paní doktorka je úžasná svým profesionálním a lidským přístupem. Jsem s její péči velice spokojená, a ráda k ni chodím na vyšetření, rozhodně nemůžu jinak než tuto paní doktorku doporučit všem jenž mají zájem o kvalitni a bezbolestní péči, i sestřička je velmi milá :-) M.Wessela

Profesionálka se srdcem na dlani!!! Mám ji moc ráda :-)


Nemohu nereagovat na negativní hodnocení-ona má paní doktorka pravdu, vždyť někteří obyvatelé se opravdu chovají jako vidláci!!Já jsem s paní doktorkou spokojená, je výborná a ještě se mi nestalo, aby na mě byla nepříjemná. Já mohu jen doporučit.


Výborná a příjemná zubařka,odborně na výši,šikovná na ruce a pečlivá!!Pokud pacienta pošle jinam - tak asi jinam patří,první akutní pomoc by Vám jistě neodmítla a co se pomlouvání týká - to budete nejspíš expert Vy- "vděčný paciente"!!


T

Tak, to že Vám nový zubař řekne, že máte zanedbané zuby je asi nějak u zubařů oblíbené.Mám třetího zubaře a dva mi to řekli, taktéž po pravidelných preventivních prohlídkách.
Na p.Čeperovou st. ani mladší si nemůžu stěžovat. Moje zuby opravují dokonale. Navrhnou variantu řešení, doporučí mi nějakou a já se rozhodnu. Zvažuji jak zdraví tak finance.

Jinak p.Čeperové ml. přeji mnoho lásky a úspěchů v nastávajícím společném životě s manželem.


P

Po dlouhé době jsem se odhodlala od paní doktorky odejít. Odvádí mnohdy nekvalitní práci, nejhorší ale je , že to poznáte až za delší dobu. Nestačila jsem se divit , když mi nový zubař řekl že mám zanedbané zuby. Přitom jsem chodila na preventivní prohlídky poctivě. Bránila jsem se, no vše mi zdůvodnil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Paní doktorka je náladová, protivná, i pacienta s nateklým obličejem klidně seřve a pošle jinam. Před pacienty se sestrou pomlouvá jiné lidi, aniž by tušila, jestli je znáte nebo ne. Snaží se zachránit každý zub i když pak trpíte jako zvíře nebo skončíte na zubní klinice. NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Je vynikající zubařka, vždycky je příjemná a milá.Díky ní mám zuby v pořádku, na své práci si dává velmi záležet.K jinému stomatologovi už bych nikdy nešla.Taky její dcera Mudr.Hana Čeperová, která ordinuje ve stejné ordinaci, je výborná zubařka, pečlivá a vždycky milá.


Nedoporučuji ,není dobrá zubařka

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu