MUDr. Ludmila Čeperová

Zubař Více

Velké Pavlovice 1 adresa

Zubní ambulance
Hlavní 94, Velké Pavlovice

Na dovolené ve V. Pavlovicích měl rozbolel zub. S jakou ochotou, elegancí a umem mi ho paní doktorka vytrhla (a zachránila mi tak zbytek dovolené) je opravdu vyjímečné, navíc to téměř nebolelo. Její jednání bylo opravdu lidské a profesionální, stejně tak sestřičky. Ještě jednou moc děkuji a někdy nashledanou, ale raděj bez trhání.
Jaromír Beránek, Lomnice nad Lužnicí

Paní doktorka je úžasná svým profesionálním a lidským přístupem. Jsem s její péči velice spokojená, a ráda k ni chodím na vyšetření, rozhodně nemůžu jinak než tuto paní doktorku doporučit všem jenž mají zájem o kvalitni a bezbolestní péči, i sestřička je velmi milá :-) M.Wessela

Profesionálka se srdcem na dlani!!! Mám ji moc ráda :-)

Nemohu nereagovat na negativní hodnocení-ona má paní doktorka pravdu, vždyť někteří obyvatelé se opravdu chovají jako vidláci!!Já jsem s paní doktorkou spokojená, je výborná a ještě se mi nestalo, aby na mě byla nepříjemná. Já mohu jen doporučit.

Výborná a příjemná zubařka,odborně na výši,šikovná na ruce a pečlivá!!Pokud pacienta pošle jinam - tak asi jinam patří,první akutní pomoc by Vám jistě neodmítla a co se pomlouvání týká - to budete nejspíš expert Vy- "vděčný paciente"!!

Tak, to že Vám nový zubař řekne, že máte zanedbané zuby je asi nějak u zubařů oblíbené.Mám třetího zubaře a dva mi to řekli, taktéž po pravidelných preventivních prohlídkách.
Na p.Čeperovou st. ani mladší si nemůžu stěžovat. Moje zuby opravují dokonale. Navrhnou variantu řešení, doporučí mi nějakou a já se rozhodnu. Zvažuji jak zdraví tak finance.

Jinak p.Čeperové ml. přeji mnoho lásky a úspěchů v nastávajícím společném životě s manželem.

Po dlouhé době jsem se odhodlala od paní doktorky odejít. Odvádí mnohdy nekvalitní práci, nejhorší ale je , že to poznáte až za delší dobu. Nestačila jsem se divit , když mi nový zubař řekl že mám zanedbané zuby. Přitom jsem chodila na preventivní prohlídky poctivě. Bránila jsem se, no vše mi zdůvodnil.

Paní doktorka je náladová, protivná, i pacienta s nateklým obličejem klidně seřve a pošle jinam. Před pacienty se sestrou pomlouvá jiné lidi, aniž by tušila, jestli je znáte nebo ne. Snaží se zachránit každý zub i když pak trpíte jako zvíře nebo skončíte na zubní klinice. NEDOPORUČUJI

Je vynikající zubařka, vždycky je příjemná a milá.Díky ní mám zuby v pořádku, na své práci si dává velmi záležet.K jinému stomatologovi už bych nikdy nešla.Taky její dcera Mudr.Hana Čeperová, která ordinuje ve stejné ordinaci, je výborná zubařka, pečlivá a vždycky milá.

Nedoporučuji ,není dobrá zubařka