MUDr. Ludmila Březinová

Pediatr Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Františka Halase 1050, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Když vám nic není, je pro recenzenty každý lékař ten nejlepší na světě.. Když vám ale něco je a banalita, která by byla vyřešena teď hned, se řeší dva roky na osmi místech a pořád to neleze na svět, je něco špatně. A tady je tohle na denním pořádku. Bohužel.

Paní doktorka je ten nejlepší lékař kterého jsem kdy potkala,chodila jsem k ní celé dětství a nikdy jsem si nemohla stěžovat,lidský přistup,ochota,perfektní péče.Jednoduše PANÍ DOKTORKA :-)

Bohužel, paní doktorka je sice velmi hodná a milá, ale to k profesi lékařky nestačí. Mám malého synka, již před rokem nám nepoznala zápal plic, s kterým chodil téměř měsíc bez léčby a letos opět 14 dní protahované léčby a až po 14 dnech, kdy mi to již bylo divné, nasadila antibiotika, dky pak konečně došlo k zlepšení. Jako zdravotní sestra bohužel tento postup neschvaluji. Sestřička je přímo úžasná.

chodím do této ordinace už téměř 18 let a paní doktorka i její nástupkyně - dcera- jsou naprosto skvělé.stejně tak sestřička.
neměnila bych a vřele doporučuji :-))

Bohužel, musím si vzpomenout na příhodu před asi 10 lety, kdy mně paní doktorka zanedbala akutní zánět appendixu s výpotkem, poslala mě domů se střevní chřipkou. Naštěstí jsem se nedala (bylo mi 17), a po vyšetření ve FN HK mě asi za 2 hodiny po přijetí operovali!

je velice milá a ve své práci se velice dobře vyzná

S pan doktorkou jsme velici spokojeni, můžeme jen doporučit.

Mohu jen všem doporučit tuto hodnou paní doktorku.
Je velmi milá a vstřícná, kdo k ní chodí ví o čem mluvim.
Sestřička to s dětmi moc umí.

Celý tým v této ordinaci je perfektní.Vždy najdeme společnou řeč.
Jsem velice spokojená s péčí.Mohu jen doporučit.

Jsem naprosto spokojená s péčí.