Teplice

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Skvělý lékař ,velmi laskavý a pečlivý ,dosud jsem se nesetkala s tak dobrým lékařem,kéž by byli všichni tak pečliví a vlídní jako pan doktor Šíp! Zuzka;-)

Nevím, jestli pan doktor Šíp z Teplické chrurgické ambulance je odborník (vzhledem ke špatné pověsti tohoto stánku těžko), ale jeho chování řeznického psa při mém setkání s ním opravdu nic moc. Sestra, která tam byla s ním - jednání hrůza.
Hnal bych ho i sní do Německa utírat zadky jejich pacošům - tam si ale takové jednání líbit nenechali.

Kdysi před lety jsem byla na pohotovosti s rozseklou rukou a poškozenou šlachou. Měl službu pan doktor Šíp a bylo to poprvé v mém životě, kdy se ke mně na pohotovosti v TP nemocnici choval nějaký lékař opravdu hezky!!! A že jsem tam za svůj život byla dostkrát. A to ani nemluvím o tom, že i když jsem měla několik stehů, jizvu byste hledali jen težko. Opravdu nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala a jám mu touto cestou, i když opožděně, moc děkuji. :-)
Monika Kv.

Za mě tedy skvělý lékař. Zkušenost na pohotovosti perfektní, kéž by se takto ke mě chovali všichni lékaři. Bez debat výborný lékař.

Doktor,jak se patří!! :) Opravdu skvělý...=)

Pan doktor Šíp sloužil na chir.amb., když jsem přivezla 19 měsíců starého syna po pádu z více, než 1 m výšky na dlažbu na hlavu. Dal mi najevo, že pokud syn nezvracel a nebyl v bezvědomí, nemám v nemocnici nikoho obtěžovat. Syna nevyšetřil (na RTG nás naštestí poslala již sestra na příjmu), choval se arogantně a na můj argument, že jsem měla strach, zda by nemohlo jít o krvácení do mozku se mě jen zeptal, jestli vím, jak krvácení do mozku vypadá. Když jsem následně o události informovala dětskou obvodní lékařku, velice se podivila, že syn nebyl alespoň důkladně vyšetřen, nebo raději přes noc hospitalizován na pozorování. Domnívám se, že by lékaři měli k zraněním pacientů přistupovat mnohem odpovědněji.

Skvělý lékař!! Milý a sympatický. vřele doporučuji

velmi dobrý lékař,přátelský,vlídný k dětem,pracoval ve volném čase bez nároku na honor. s dětmi.Je velmi obětavý a výborný specialista nejen v chirurgickém oboru.Zajímá se o člověka.