Lucie Závěšická, psychiatr Kladno

MUDr. Lucie Závěšická

Psychiatr Více

K Nemocnici 2814, Kladno
CLINTERAP s.r.o.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku Závěšickou mohu vřele doporučit, velmi mi pomohla. Moc nechápu některé recenze tady, jako že někdo během sezení v čekárně vypozoroval, že dělá rozdíly mezi muži a ženami apod. To jsou naprosté nesmysly. A ano, u paní doktorky se někdy může trochu déle čekat, ale to bude pravděpodobně asi tím, že je o vyšetření u ní velký zájem a že se každému snaží věnovat na maximum. Počkat se však rozhodně vyplatí. Je to skutečně špičková odbornice, soudní znalkyně v oboru s titulem Ph.D., s profesionálním přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Za mě 5 hvězdiček.

Umístění: jiné místo Jiný

Nebere na dobu kdy jste objednaný a čekáte v plné čekárně několik hodin. Neváhá během sezení se zvednout a odejít z místnosti a vy jen čekáte jestli přijde aniž by něco řekla nebo se omluvila. Dělá rozdíly mezi muži a ženami, ženy jsou v ordinaci mnohem déle. Když jsem řekl že po prášcích je mi špatně, tak mi odpověděla abych si jich bral více.

Umístění: jiné místo Jiný

K doktorce jsem kdysi chodila v Praze,potřebovala jsem se preobjednat a jelikož jsem to chtěla oznámit dříve a ne na poslední chvilku, tak jsem volala na Kladno. Doktorka mi řekla jestli si myslim,že má na Kladně prazskej diář,omluvila jsem se,že jsem to nevěděla a bylo mi to dost nepříjemný, protože ro řekla nepeknym tónem. Na kontrole jsem to doktorce řekla a že mě to rozhodilo a bylo líto. Odpověděla mi,ze nejsem jediná která má starosti. Přestala jsem k ní chodit. Jinak dříve jsem s doktorkou problém neměla, doporučila mi se hospitalizovat do psychiatrického centra Praha. Bylo tam od ní hodně pacientů,pak jsem nastoupila do denniho stacionare a nějak mi to všechno nepomohlo. Lecim se s OCD,uzkostne depresivní poruchou a smíšenou poruchou osobnosti.

Já mohu pani doktorku velmi doporučit, trpěla jsem depresema, úzkostma a panickýma atakama a PPP pani doktoroka vstřícná vyslechne pomůže, kdykoliv jsem akutně potřebovala vzala mě a stejně tak sestřička. Teď už jsem v pořádku i když to byl dlouhý boj

Velmi mi pomohla. Byla mi diagnostikována těžká deprese. Beru antidepresiva a na její doporučení jsem začala chodit na terapie. Dnes se cítím velice dobře, změnila jsem svůj přístup k životu díky paní doktorce...