Lucie Závěšická, psychiatr Kladno

MUDr. Lucie Závěšická

Uložit

Psychiatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

K Nemocnici 2814, Kladno
CLINTERAP s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku Závěšickou mohu vřele doporučit, velmi mi pomohla. Moc nechápu některé recenze tady, jako že někdo během sezení v čekárně vypozoroval, že dělá rozdíly mezi muži a ženami apod. To jsou naprosté nesmysly. A ano, u paní doktorky se někdy může trochu déle čekat, ale to bude pravděpodobně asi tím, že je o vyšetření u ní velký zájem a že se každému snaží věnovat na maximum. Počkat se však rozhodně vyplatí. Je to skutečně špičková odbornice, soudní znalkyně v oboru s titulem Ph.D., s profesionálním přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Za mě 5 hvězdiček.


R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Nebere na dobu kdy jste objednaný a čekáte v plné čekárně několik hodin. Neváhá během sezení se zvednout a odejít z místnosti a vy jen čekáte jestli přijde aniž by něco řekla nebo se omluvila. Dělá rozdíly mezi muži a ženami, ženy jsou v ordinaci mnohem déle. Když jsem řekl že po prášcích je mi špatně, tak mi odpověděla abych si jich bral více.


P
Umístění: jiné místo Jiný

K doktorce jsem kdysi chodila v Praze,potřebovala jsem se preobjednat a jelikož jsem to chtěla oznámit dříve a ne na poslední chvilku, tak jsem volala na Kladno. Doktorka mi řekla jestli si myslim,že má na Kladně prazskej diář,omluvila jsem se,že jsem to nevěděla a bylo mi to dost nepříjemný, protože ro řekla nepeknym tónem. Na kontrole jsem to doktorce řekla a že mě to rozhodilo a bylo líto. Odpověděla mi,ze nejsem jediná která má starosti. Přestala jsem k ní chodit. Jinak dříve jsem s doktorkou problém neměla, doporučila mi se hospitalizovat do psychiatrického centra Praha. Bylo tam od ní hodně pacientů,pak jsem nastoupila do denniho stacionare a nějak mi to všechno nepomohlo. Lecim se s OCD,uzkostne depresivní poruchou a smíšenou poruchou osobnosti.


E
Ověřeny pacient

Já mohu pani doktorku velmi doporučit, trpěla jsem depresema, úzkostma a panickýma atakama a PPP pani doktoroka vstřícná vyslechne pomůže, kdykoliv jsem akutně potřebovala vzala mě a stejně tak sestřička. Teď už jsem v pořádku i když to byl dlouhý boj


K
Ověřeny pacient

Velmi mi pomohla. Byla mi diagnostikována těžká deprese. Beru antidepresiva a na její doporučení jsem začala chodit na terapie. Dnes se cítím velice dobře, změnila jsem svůj přístup k životu díky paní doktorce...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti