Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Na p.doktorku nemám špatného slova.Je jedna z nejlepších. Zato sestra E.Prokopová je bezohledná,přišla jsem tam už brzy ráno s bolestí,poněvač neobjednané pacienty s bolestí ošetří pouze v první hodině ord.doby, a mne tam nechala sedět 1,5 hod. s tím,že nejdřív musí vzít pacienty objednanýa že za 5 min to určitě nebude! Vzhledem k tomu,že mi nebylo dobře celkově (chřípka) a k tomu i bolest zubu nevydržela jsem tam sedět.Doufám,že to bylo jen výjimečně. (J.R.)

S
Ověřeny pacient

Ke špičkovému profesionálnímu výkonu se přidává maximálně lidský přístup paní doktorky i sestřičky, zkrátka je radost do této ordinace vstoupit a nechat se ošetřit. Díky!!!! Manželé Svozilovi Česká Skalice

R
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost. Vysoce kvalitní péče s velmi příjemným a citlivým přístupem k pacientovi. Moc děkuji za sebe i své děti.

R
Ověřeny pacient

Mám to štěstí, že mohu péči o chrup můj a mých dětí svěřit této lékařce. Velké díky.

Jsme velice spokojeni s přístupem paní doktorky k nám i našim dvěma dětem.
Dcera měla od malička problémy s chrupem,byly ji zyby trhány již v 5 letech.S přístupem od paní doktorky i dnes.kdy je ji 16 let nemá strach a problém jít na prohlídku a ošetření.Velice milá a velká odbornice.

Nejlepší zubařka. Chodím k ní od malinka a jsem s ní na 100% spokojená :)

Nejlepsi pani zubarka! Je pecliva, obetava, vse vysvetli, ma citlivy pristup k dospelym a hlavne k detem, ty se k ni na navstevu tesi a vzdy vychazi s usmevem. Radi bychom ji vsem doporucili, ale bohuzel ma jiz dlouhou dobu uplne plno...no, tomu se nemuzeme divit. At ma nase medicina vic takovych doktoru!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Ověřeny pacient

Jelikož jsem v zubních ordinacích za svůj život strávil spoustu času a setkal se spoustou stomatologů,můžu srovnávat.Paní doktorka je opravdu nejlepší človíček,který mě na zubařském křesle ošetřoval.Je to odbornice s vysoce lidským přístupem k pacientovi a vůbec se nedivím,že má plno.Přeji jí,aby se jí dařilo a aby všichni pacienti,kteří k ní chodí,pěli na její práci chválu jako já. (Z.Havrda)

Ověřeny pacient

Nejlepší stomatolog co znám,chodím k ní již mnoho let,na mé děti je úžasná a k nám dospělým se chová jako k dětem,protože u zubaře se bojíme všichní,jenom se dospělý snad lépé ovládnou. Děkuji za vše.

Neznám žádného jiného lékaře, který by měl podobný citlivý, profesionální přístup jako ona. Nejlepší!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti