Zubní ordinace
Zdeňka Němečka 130, Jaroměř

Na p.doktorku nemám špatného slova.Je jedna z nejlepších. Zato sestra E.Prokopová je bezohledná,přišla jsem tam už brzy ráno s bolestí,poněvač neobjednané pacienty s bolestí ošetří pouze v první hodině ord.doby, a mne tam nechala sedět 1,5 hod. s tím,že nejdřív musí vzít pacienty objednanýa že za 5 min to určitě nebude! Vzhledem k tomu,že mi nebylo dobře celkově (chřípka) a k tomu i bolest zubu nevydržela jsem tam sedět.Doufám,že to bylo jen výjimečně. (J.R.)

Ke špičkovému profesionálnímu výkonu se přidává maximálně lidský přístup paní doktorky i sestřičky, zkrátka je radost do této ordinace vstoupit a nechat se ošetřit. Díky!!!! Manželé Svozilovi Česká Skalice

Maximální spokojenost. Vysoce kvalitní péče s velmi příjemným a citlivým přístupem k pacientovi. Moc děkuji za sebe i své děti.

Mám to štěstí, že mohu péči o chrup můj a mých dětí svěřit této lékařce. Velké díky.

Jsme velice spokojeni s přístupem paní doktorky k nám i našim dvěma dětem.
Dcera měla od malička problémy s chrupem,byly ji zyby trhány již v 5 letech.S přístupem od paní doktorky i dnes.kdy je ji 16 let nemá strach a problém jít na prohlídku a ošetření.Velice milá a velká odbornice.

Nejlepší zubařka. Chodím k ní od malinka a jsem s ní na 100% spokojená :)

Nejlepsi pani zubarka! Je pecliva, obetava, vse vysvetli, ma citlivy pristup k dospelym a hlavne k detem, ty se k ni na navstevu tesi a vzdy vychazi s usmevem. Radi bychom ji vsem doporucili, ale bohuzel ma jiz dlouhou dobu uplne plno...no, tomu se nemuzeme divit. At ma nase medicina vic takovych doktoru!!!

Jelikož jsem v zubních ordinacích za svůj život strávil spoustu času a setkal se spoustou stomatologů,můžu srovnávat.Paní doktorka je opravdu nejlepší človíček,který mě na zubařském křesle ošetřoval.Je to odbornice s vysoce lidským přístupem k pacientovi a vůbec se nedivím,že má plno.Přeji jí,aby se jí dařilo a aby všichni pacienti,kteří k ní chodí,pěli na její práci chválu jako já. (Z.Havrda)

Nejlepší stomatolog co znám,chodím k ní již mnoho let,na mé děti je úžasná a k nám dospělým se chová jako k dětem,protože u zubaře se bojíme všichní,jenom se dospělý snad lépé ovládnou. Děkuji za vše.

Neznám žádného jiného lékaře, který by měl podobný citlivý, profesionální přístup jako ona. Nejlepší!