Ordinace PL pro dospělé
Havlíčkova 112, Beroun

Velice dobry a profesionalni pristup, byla jsem pred par lety po rozchodu s manzelem a zachovala se ke mne nejen jako MUDr. ale i jako clovek. Vzdy posle na potrebna vysetreni a udela, to co je zapotrebi. Jsem s ni velice spokojena, vsem doporucuji!!!!

Strašná doktorky, vůbec nedoporučuji. Nemám s ní vůbec dobré zkušenosti např. před 5 lety jsem si narazila nohu a podle slov MUDr. (jestli se jí tak dá říci) Sedláčkové je to jen naraženina to ledujte. Nikam mne neposlala. Po 14 dnech jsem si zašla k doktorce na chirurgii a ta mne poslal na rentgen a tam mi zjistili, že mám přetrhané vazy a doteď s tím mám problémy. Takže fakt hrozná doktorka. VŮBEC NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

É

K MUDr. Sedláčkové jsem chodila zhruba 10 let, než jsem byla v rámci nového zaměstnání "nucena" nastoupit k pracovníku lékaři, do té doby jsme si myslela, že MUDr. Sedláčková má léčebné metody tak nějak v normálu, ovšem, pracovní lékař mne mimo jiné pro mou neustálou rýmu a zvýšené teploty poslal na alergologii a na vyšetření štítné žlázy... zkrátím to, byl mi diagnostikován Reflux alias porucha jícnu, o autoimunitní chorobně štítné žlázy ani nemluvím - u obou zdravotních potíží je jako jeden z příznaků tzv. zahleněnost, rýma, zvýšené teploty apod. Když můj rodinný příslušník, který k MUDr. Sedláčkové stále dochází, řekl o mých nově zjištěných chorobách, tak MUDr. Sedláčková pouze uvedla, že tyto choroby má dnes každý druhý...
O léčebných metodách MUDr. Sedláčkové ve zkratce - Telefonuji svůj problém, osobní návštěva nepřichází k úvahu "Mám silný průjem." "Co na něj berete?" "Endiaron." "Tak ho berte dále, na kontrolu přijďte pouze v případě, že se Váš zdr. stav nezlepší." - můj nový lékař mi v případě průjmu sdělí, ať teda beru ten endiaron, ale jen až to bude možné, tak ať dorazím, aby min. pohmatem břicha mohl vyloučit závažnější zdr. problém...
O skutečnosti, že pokud jsem u MUDr. Sedláčkové měla subjektivní dojem, že by bylo vhodné podstoupit nějaké vyšetření, tak o toto si ta nějak musíte říct, moje máma v důchodovém věku si musí říct např. o vyšetření na okultní krvácení, ačkoliv na toto je ze zákona po 2 letech nárok, ach jo:-(
Apropó, preventivní prohlídku jsem u MUDr. Sedláčkové neprodělala nikdy, přestože i tato je ze zákona, u nového lékaře jsem rok co rok naháněna, abych se prevenci za včas podrobila.
Zkrátka, jsem ráda, že mám nového lékaře a jen doufám, že nám vydrží dlouho:-)

Paní doktorka se vždy chovala velmi profesionálně a snažila se mě pečlivě vyšetřit. Podotýkám, že nejsem typ, který chodí k lékaři s chřipkou nebo virozou. Pomohla mi se závratí, po všemožných vyšetřeních, které vyloučili ostatní možnosti, přišla na to, že je to od prostydlé krční páteče. Vyléčila mi kašel, který mě sužoval řadu týdnů a nic mi na něj nezabíralo. I lidsky mě podpořila, když jsem si po vystudovaní VŠ hledala zaměstnání. Vždy se chová velmi korektně. Navíc má zavedený rezervační systém, což považuji za pokrokové a moc se mezi lékaři nevidí. Samozřejmě přijme i pacienty v akutním stavu. Z důvodu přestěhování od ní odcházím VELMI NERADA. Velmi doporučuji!!!

úžasná paní doktorka...

vynikajici lekarka. Cela rodina jsme velice spokojeni.

paní doktorka má velice zajímavý přístup k pacientům...studená a neosobní..pokaždé mám pocit, že jsem hypochondr a obtěžuji.(souhlasím s předchozím hodnocením, že do 40ti let Vám nemůže nic být)navíc mi diagnostikovala astma a půl roku mne na něj i léčila(a není to levná záležitost jak jsem se mohla přesvědčit) než mi jiná paní dr. oznámila, že je to neléčená uzkost po smrti blízké osoby a proto se mi špatně dýchá...(a obtíže s úzkostí spojené)navíc u mého dědečka včas neodhalila zhoubné omenocnění a když se dostal do rukou lékařů na Karlově náměstí bylo už bohužel pozdě..raději jsem zvolila jiného obvodního lékaře.

Velmi dobrá doktorka

Ano, doporučuji, myslím, že se snaží nic nezanedbat, ale pani doktorce chybí trocha "lidského tepla" a i to je bohužel někdy potřeba.

hrůza,sama si musím říkat o vyšetření,na vše dává pouze paralen nebo antibiotika,vůbec se nezajímá o to jak mi je,nezve na kontroly i když jsem prodělala tu nejvážnější chorobu,asi ji vyměním za někoho jiného