Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
MEDICA SEVER s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka toho moc nenamluví, ale pokud je třeba, pošle pacienta na další vyšetření.Zatím jsem nikdy neměla problém s neochotou této lékařky,pacient se necítí tak ,že by obtěžoval, jako tomu bylo jinde.Také její zdr.sestra je ochotná a není nepříjemná. Nestěžuji si.

N
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Profesionálka na svém místě. Nejmilejší paní doktorka, kterou jsem zažila. Dokáže vyslechnout, poradit i vyléčit. Sestřička také výborná. Obě dvě sympaťandy :). Děkujeme že vás máme.

T
Ověřeny pacient

Byla jsem zatím u této obvodní lékařky jen jednou, a byla ochotná, bez jakýchkoliv řečí mi napsala to, oč jsem žádala. Tak hlavně doufat, že i nadále bude lékařka příjemná a profesně na výši, aby pacienti po nějaké době nebyli zklamaní, jak se někdy stává. Lékařku mohu doporučit.

P
Ověřeny pacient

Velice příjemná a profesionální. Někteří mnohem starší praktičtí lékaři by se mohli učit. Škoda, že už nemá ordinaci. Díky

Spolehlivá

Ověřeny pacient

Všichni si tu ztěžujete na pani doktorku a já se musím jen smát :-) jsou to s prominutím blbosti. 1) Vám vadí její věk, myslím si, že nikdo neví kolik jí doopravdy je, a když jste šli vy do práce tak jste také byli mladí :-) a je to lepší alespoň tam není nějaká stará protiva ne?:-) za 2) jste psali, že tam paní doktorka seděla v bundě, to je hřích? :-) když jsem byla v její ordinaci tak jsem se také nesvlékla jakou tam má zimu v té velké místnosti. za 3) buďte rádi, že Vám řiká hned na rovinu co si myslí, to umí dneska jen málokdo. a jestli se Vám nelíbí tak přejděte k jiné a tuhle nechte lidem, kteří si nestěžují na zbytečné hovadiny jako vy :-) hlavní je že vám pomůže a vyléčí.

S

Krásná mladá, šikovná doktorka, velice příjemná...Doporučuji a zdravím

K

vynikající příjemná

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti