MEDICA SEVER s.r.o.
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Umístění: jiné místo

Paní doktorka toho moc nenamluví, ale pokud je třeba, pošle pacienta na další vyšetření.Zatím jsem nikdy neměla problém s neochotou této lékařky,pacient se necítí tak ,že by obtěžoval, jako tomu bylo jinde.Také její zdr.sestra je ochotná a není nepříjemná. Nestěžuji si.

Umístění: jiné místo

Profesionálka na svém místě. Nejmilejší paní doktorka, kterou jsem zažila. Dokáže vyslechnout, poradit i vyléčit. Sestřička také výborná. Obě dvě sympaťandy :). Děkujeme že vás máme.

Byla jsem zatím u této obvodní lékařky jen jednou, a byla ochotná, bez jakýchkoliv řečí mi napsala to, oč jsem žádala. Tak hlavně doufat, že i nadále bude lékařka příjemná a profesně na výši, aby pacienti po nějaké době nebyli zklamaní, jak se někdy stává. Lékařku mohu doporučit.

Velice příjemná a profesionální. Někteří mnohem starší praktičtí lékaři by se mohli učit. Škoda, že už nemá ordinaci. Díky

Spolehlivá

Všichni si tu ztěžujete na pani doktorku a já se musím jen smát :-) jsou to s prominutím blbosti. 1) Vám vadí její věk, myslím si, že nikdo neví kolik jí doopravdy je, a když jste šli vy do práce tak jste také byli mladí :-) a je to lepší alespoň tam není nějaká stará protiva ne?:-) za 2) jste psali, že tam paní doktorka seděla v bundě, to je hřích? :-) když jsem byla v její ordinaci tak jsem se také nesvlékla jakou tam má zimu v té velké místnosti. za 3) buďte rádi, že Vám řiká hned na rovinu co si myslí, to umí dneska jen málokdo. a jestli se Vám nelíbí tak přejděte k jiné a tuhle nechte lidem, kteří si nestěžují na zbytečné hovadiny jako vy :-) hlavní je že vám pomůže a vyléčí.

Krásná mladá, šikovná doktorka, velice příjemná...Doporučuji a zdravím

vynikající příjemná