Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Hradecká 1383, Přelouč

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Bolesti a občasný otok kolene, bolestivost úponů loktů

Pana doktora jsem navštívila pro bolesti a občasné otoky kolen a bolest úponů loktů. Při odebírání anamnézy a vyšetření se plně soustředil na můj problém. Vše vysvětlil a navrhl možná řešení, ty se mnou také srozumitelně probral. MUDr.Vodochodský se choval vždy profesionálně,neochotu jsem nepocítila.Sestra vždy ochotná a milá.Za sebe mohu ordinaci doporučit. Svobodová

Letos v lednu mně MUDr Vodochodský operoval v Pce, kyčelní kloub, Je duben a já jsem moc spokojená. Chodím bez problému. Na vizitě v nemocnici a potom v nemocnici na kontrole byl velmi příjemný a profesionální.

Já navštěvuji pana doktora již asi 10 let, artroza obou kolen II.stupně, pokaždé obstřiky, kolena se promažou a je to opět lepší, ale pravidelně užívám Proenzi, jezdím na kole, plavu, používám vlastní magnetoterapii a díky tomuto všemu se kolena nezhoršují, takže zásluha je na obou stranách, doktor se mě jeví jako příjemný, sestřička je také v celku příjemná, prohodí slovo, usměje se.

Po dnešní mé návštěvě s kolenem u pana dr.Vodochodského se jen mohu přiklonit k těm negativním hodnocením,mají pravdu.Zeptal se co mně je,ať mluvím a psal si neco do počítače,ale asi ne mě,protože se mě pak zeptal na věci co jsem už říkal,takže mě vůbec neposlouchal!Pak se podíval na koleno,ohnul mně nohu (koleno evidentně oteklé)a vydal zprávu,že je koleno klidné,bez otoku...zkráceně v pořádku a ať se objednám někde u ortopeda,že oni v nemocnici dělají jen operace.Přitom mě za ním poslal jeho kolega z nemocniční pohotovosti.Překvapení mě čekalo doma,když mně volali od obvodního lékaře(tentýž den),kde jsem byl na odběr krve,podezření boreliozy,že se mám neprodleně dostavit,špatná krev a že v kolenu mám zánět a musí se nasadit antibiotika.Proto panu dr.Vodochodskému a jemu podobných odborníkům přeju,aby při další akci "Děkujeme,odcházíme" dodrželi slovo a odešli.J.C.

Přetržené kolení křížové a postraní vazy - nejdříve operace v HK, poté plastika v Praze a stále problémy. Potom jsem navštívil MUDr.Vodochodského a dnes běhám, lyžuji, hraju basket. Podobné to bylo s operovaným ramenem a chronickým tenisovým loktem. Plně profesionální přístup. Sportovcům plně doporučuji. I některými "proklínaná" sestřička byla super. Dnes jezdím za ním až z Prahy a nelituji. Petr H.

Pana doktora jako ortopeda uznávám,
ale veliké mínus je jeho chování
k pacientům,když zrovna namá náladu.
Je nás hodně se stejnými zkušenostmi,
proto NEDOPORUČUJI !

Pan doktor asi není špatný ortopéd,ale jeho chování k pacientům je velmi neprofesionální. Je arogantní a neustále se vychvaluje aniž by něco udělal. Pomalu tři roky jsem čekala na výměnu kloubu a musela jsem celou tu dobu snášet opichy,které mě vůbec nepomáhaly.Pomalu se ze mě stal ležící pacient.To je prý standartní postup,řekl pan doktor. Když už jsem nechtěla snášet tu ukrutnou bolest a vznesla jsem kritiku na jeho léčbu,najednou to šlo. Do dvou měsíců jsem byla odoperována. Ale teď mě čeká další výměna druhého kloubu a hned mi bylo sděleno,že čekací doba je rok.Před tím to byly tři roky. A žádná protekce nebo známost mi nepomůže. Tak jesm nakonec byla ještě křivě obviněna z protekce. Kdybych ji měla,rozhodně bych nečekala na jeho "Já".
Pana doktora tedy nedoporučuji.

Jako malou mě operoval 2x nohu, vždycky když jsme jeli na kontorlu do pradubické nemocnice vzal mě přednostně, když jsem ležela na děcké chirirgii, tak za mnou tam chodil na vizity, jen za mnou, jako za ortopedickým pacientem. Milý pán doktor, dobrá zkušenost, doporučuji...

Nechápu ty negativní hodnocení na pana doktora. 12 let jsem závodně lyžoval
pak po těžkém úrazu mám v levém koleni 2 šrouby. CCa je to již 10 lez zpátky..
Sportoval jsem pak dál ..... až vloni sem si koleno opět pochroumal. Operoval mě pan doktor a nemůžu si vynachválit naprosto profesionální přístup..vše ochotně vysvětlil atd.. a již 4 týdny po operaci jsem opět jezdil In line brusle... takže myslím, že nagativní hodnocení je výmysl...

V žádném případě nesouhlasím s procentním hodnocením pana doktora u jeho jména.Nechápu jak to funguje-má víc kladných ohlasů,sice těsně,ale víc.Tak proč je v mínusu?
Mé zkušenosti s jeho ordinací jsou naprosto kladné.Sestřička je velmi vstřícná a pan doktor je také velmi ochotný,pacientovi se plně věnuje a bez problémů zodpoví všechny dotazy.
A čekací doba?Ukažte mi dobrého lékaře na kterého si nemusíte chvíli počkat.
Myslím,že problém negativních ohlasů může být v pacientech samých.Těžko bych se tvářila mile na člověka který se ke mě chová arogantně.Navíc i lékař je jen člověk a občas každý z nás má náladu "pod psa"-sice není to profesionální nechat se tím ovlivňovat v zaměstnání,ale jak se říká "kdož jsi bez viny,hoď kamenem".
V každém případě v mých očích je pan doktor velmi dobrý specialista.