MUDr. Luboš Pokorný

Jindřichův Hradec 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Sídl. Vajgar 724/III, Jindřichův Hradec

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

S panem zubařem jsem byl spokojený, zákrok byl rychlý, zubař příjemný, komunikativní, můžu doporučit :)

Po xx měsících rádoby léčení zánětu zubu, kdy mi xkrát do zubu vrtal, se mi zub rozpadl a zbytky mi musel dostat ven jiný zubař. Je to zde jak na běžícím pásu a nikdy se nedovíte, co vám vlastně je. Tohoto zubaře nedoporučuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Velmi rychlý sice je, zručný a zkušený v jistých ohledech také, ale přístup k řešení akutní situace je na úrovni dob dávno minulých. Po 3 měsících údajného léčení zubu a celou dobu nesnesitelných bolestí si řekl že prostě zub vyjme. Nehledě na to že rejpání v dřeni zubu dělá zaživa a asi nerozumí slovům když řekněte že to chcete umrtvit.

Částečně musíte být i znalý v základech stomatologie, protože RTG dělá snad jen na vyžádání a pak vlastně řekne že zub je v pořádku, i když je tam jasný a bolestivý zánět.

Takže abych to shrnul. Chcete-li přijít o zuby, určitě ho navštivte. Pokud si ale myslíte že zub se zánětem (který vlastně způsobil on svou špatnou předchozí prací) vyléčí, tak jste na omylu. Asi do dneška nepochopil, že nemůže svou práci dělat kvalitně, když pacientům způsobuje nesnesitelnou bolest.

Velice arogantní přístup, sotva vstanete z křesla, už vám říká "Na shledanou". Co vám vlastně se zubem dělá se nedozvíte. Já už jsem s ním nadobro skončil i když najít stomatologa je v dnešní době jako hledat jehlu v kupce sena.

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti. Dostala jsem zánět. Bolest neuvěřitelná.
Velice si cením, že jsem byla ošetřena. A také jsem byla za 60 sekund hotová.
Ale mám výtku. Nepíchnul mi anestetika a byla to upřímně ta nejhorší bolest. Vřískala jsem více jako splašený kůň. Do zubu udělal malou díru a nedotáhl práci do konce.
Naštěstí je už ale zub v pořádku a doposud jsem nejvíce vděčná, že mi mohl v sobotu pomoci.
Alespoň jsem kvůli tomu zážitku skoncovala s cukrem.

Perfektní zubař co má zlaté ruce.Žádný zákrok mě od něho neboli.

perfektni zubař ktereho bych uz nikdy nevymenila.Super pristup k lidem.Nejlepsi zubar co znam.

rychlý,spolehlivý,

Nejlepší zubní lékař

Je to zde jak v hypermarketu. Jenom vydělávat peníze. Rok mi jakoby léčil zub. Přišel jsem o něj a díky jinému lékaři jsem ještě živ.. Udělal mi snímek a odhalil velmi závažný stav. Jsem už nikdy!!!!

Super,perfektní přístup,citlivý,k dětem milý a trpělivý