Dobrovského 255, Horšovský Týn
Ordinace chirurgie (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

F

Poslal domů mého tchána, že mu nic vážného není, druhý den ho odvezla záchranka, ale už bylo pozdě. Zemřel na oboustranný zápal plic. Měli by mu odebrat diplom a poslat léčit vězně.

Chodím tam už více jak 25 let takže tady můžu zodpovědně hodnotit - je to bezva doktor, nemusíte mít obavy :) díky.

Velice nepříjemný lékař, přístup tipu " mouchy snězte si mě", nezájem o pacienta. Sestřičky, zejména paní Podlesáková naprostá katastrofa, arogantní, nepříjemná, Přestože jsem ji viděl poprvé, začali mi hned tykat, hrůza, již nikdy více.

Pan doktor je neuvěřitelně laxní. Pokud mu pacient neumírá pod rukama, tak ho rozhodně s žádným velkým nasazením neléčí. Sestry jsou arogantní a nepříjemné.

Pan Mudr. Kolář byl kdysi velice dobrý praktický lékař. Bohužel dnes tomu už tak není, navíc zdravotní sestra v jeho ordinaci je nejen zdravotní sestrou, ale také sekretářkou a lékařem. Pokud se tedy dostanete do ordinace máte velké štěstí. Ordinaci by prospěla personální změna. Jinak doporučuji registraci jinde.

Velmi dobrý lékař, snaží se nic neopomenout. Akorát mi vadí že sesterna není oddělena od ordinace, takže všichni, co jsou u sestřičky, slyší všechno, co se děje u doktora. Jinak profesionální přístup.

Citlivý a lidský přístup k pacientovi. Prostě profík!!!

Spolehlivý, jsem spokojenej, dobře poradí a pomůže.....

Velmi dorý ošetřující doktor,jsem s nim velmi spokojená. Vždy prohlídne a vyléčí. Děkuji pane doktore Ptera.