Ord. praktického lékaře stomatologa
Okružní 366, Budyně nad Ohří

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Ošetření zubů

Pan doktor nepříliš osobní,ale každý jsme nějaký,zubařinu odvádí dobře.Snaží se to dělat bezbolestně, kolikrát to bohužel nejde.Chodime k němu celá rodina.Pozvanky na preventivní prohlídky chodí pravidelně.Kdyz máme problém řeší ho takřka okamžitě.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Ošetření chrupu

Pana doktora znám z osobního života a na křeslo jsem se posadil až po nehodě s předním zubem, jehož část se mi vylomila. Nejenže i po deseti letech zub drží a není vidět kde byl doplněn, ale ještě mi pan doktor stihl v průběhu zákroku ošetřit kazy. ???? Pro mě TOP!

JE V POHODĚ,SICE JE TROCHU ZVLÁŠTNÍ,ALE DO POSUD UDĚLAL VŠE CO JSEM POTŘEBOVAL.ZUBNÍ KÁMEN TAKÉ ČISTÍ A PLOMBY JSOU TAKÉ V POŘÁDKU.POZVÁNKY TAKÉ DOSTÁVÁM,VŠE JAK MÁ BÝT.CO DNES CHTÍT OD ZUBAŘE PŘIJDU ŘEKNU CO POTŘEBUJI A VŠE JE VYŘÍZENO,TAKŽE DOPORUČUJI!!!!

já doporučit nemůžu, pro mě je arogantní a bez citu a agresivní, když se ho naněco zeptám je přímo nepříjemný. Hlavně sem se zpályla když sem tam byla ze synem ten, měl zaz a ten mu ani nevrtal dal mu tam nějakou vložku a pak stoho měl pěknej zánět a to sem podle doktora něla masírovat a vymačkávát hrůza, co si musel vytrpět v 5letech a to kdybych nešla jynam nevím jak by dopadnul,tam se hrozně divyly že mu ho nevytrhly, tak už kněmu nidky nepůjdu ani zanic

Nejlepší zubař.Nemohu si stěžovat,chodím tam již 5 let.Plomby drží,pan doktor pracuje rychle ale ohleduplně.Každých 1/2 roku přijde pozvánka na kontrolu.Nám vyhovuje celé rodině,mohu jen doporučit.

solidní, hodný, tolerantní, vnímavý, lidský, prostě jeden z nejlepších co jsem potkal.

Nejlepší zubař.Mohu všem doporučit.Kvalitní práce.