Soukromá zubní ordinace
Vítkovská 993, Sokolov

Výborný lékař, svým odborným a pro pacienty i nesmírně lidským přístupem převyšuje všechny zubaře v Sokolově ! Rovněž jeho sestřička z dentální hygieny, kterou jsem nedávno navštívila, je sympatická, šikovná a hlavně na vysoké odborné výši. Moc si toho vážím, že jsem se mohla potkat tak bezvadný kolektiv a vypadá to, že nejen moje vnučky Agátka a Týnka, ale i já se těším na další návštěvu v tomto zařízení. Ještě jednou moc děkuji, Ludmila B.

Nejlepší zubař.Na kontroli se těším

Perfektní, slušný a rozhodně odborník. Kdyby jsme se neodstěhovali do Pardubic, určitě bych k němu i s rodinou chodil stále. Mohu jen doporučit. Byl bych rád, kdyby se odstěhoval do Pardubic, ale to se bohužel nestane. Až když začne člověk chodit k jinému zubaři, tak mu dojde o jakého odborníka přišel. Mohu jen doporučit.

NEJLEPŠÍ PAN ZUBAŘ

moderni vybaveni, moderni techniky, jezdim za nim z Belgie..

Pana doktora Žifčáka chválím všude. Začala jsem ho navštěvovat už když ordinoval v Chebu a můžu říct, že jsme spolu "zažili" hodně :-) Panická hrůza z návštěvy stomatologa je pryč, můžu se smát a být přitom pyšná na své zoubky, které jsou nejlepší reklamou pana doktora. Osobní přístup, profesionalita, bezchybná péče.

Pana doktora doporučiji,je výborný:)

nejlepší

¨Velice spokojena

Lepšího zubaře jsem nepoznal a má cit pro své zaměstnání a přístup k pacientům je vzorem pro některé další zubaře.