Vrchlického 57, Jihlava
Gynekologická ambulance (mapa)

Jako lékař mi přijde průměrný, několikrát jsem s jeho léčbou nesouhlasila (a to mám jen vystudovanou zdravku). Pár let mě léčil na záněty a pak jsem zašla k někomu jinému a bylo po préblémech. Nedrží krok s dobou, cítím ztrátu soukromí v přechodu z kabinky do ordinace, když mě někdo může vidět z čekárny. Chybí mi u něj lidskost a vcítění se do křehkéno ženského pohlaví. Občas mi přijde arogantní, jak kdybychom mu byli na obtíž!

Vynikající přístup - příjemný lékař i sestřička, maximálně se mi věnoval, vysvětlil mi průběh celého vyšetření a měl i velmi příjemné chování. Navíc jsem nemusela čekat, takže za mě 100%.

Jsem s panem doktorem velice spokojena, nikdy nic nezanedbal, problémy včas odhalil a vysvětlil.

Nevidím u tohoto doktora nic negativního. Ke mě se vždy choval svědomitě a nic nezanedbal.

Přestěhovala jsem se z jiného města a přišla jsem k němu pro mnohá doporučení!!!
Při kontrolách je milý a nikdy nezanedbává péči!!!

dbá na preventívne prehliadky

velmi dobrý, skvělé načasování, důkladná prohlídka

Příjemné vystupování.

Musím zde reagovat na některá záporná hodnocení. Chodím k panu doktorovi téměř od samého začátku, co přešel do soukromé ordinace a nemůžu si na jeho přístup z lékařského hlediska ztěžovat. Přešla jsem k němu od Dr. Vaňkové v domnění, že jsem zdravá, ale p. doktor mě vyvedl z omylu a oznámil mi, že mám pěkně veliký myom a je to na operaci. Od této doby mě pravidelně zval na kontroly a řešil moji zdravotní situaci, na operaci mi doporučil Homolku ( výborná nemocnice a personál. Po operaci chodím na pravidelné prohlídky a ze strany p. doktora je vždy zájem o můj stav a mé případné potíže. Já osobně mohu p. doktora doporučit.

Pan Šoukal je nejhorsi doktor,jakyho jsem kdy zazila.Mamce zanedbal predrakovinny stadium na cipku a mela velky problemy.Me nedokazal nikdy s nicim poradit,byl arogantni a dokonce me jednou rekl,at vyplivnu zvykacku!!!Kdybych byla u zubare,tak to pochopim,ale tohle?Nedoporucuju,ani za nic!!!

Při kontrolách je milý a nikdy nezanedbává péči!!!

dbá na preventívne prehliadky

velmi dobrý, skvělé načasování, důkladná prohlídka