Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

Nejhorsi zubar! Prisla jsem k nemu s bolavym zubem, cakl mi studenou vodu do zubu, zeptal se jestli to boli a kdyz jsem odpovedela, ze jo, tak presel k osmicce a najednou, ze je to od osmicky. Mam vydrzet a nebo prijet znovu dalsi tyden. To si jako mysli, ze budu jezdit 25km tam a 25km zpatky kazdy tyden? A kdyz se chci domluvit na vytrzeni osmicek, tak rekne "no to urcite nevytrhnu, prece nejsme zraloci, aby nam narostly novy zuby". Navic tento zubar sedi vetsinu casu se sestrou v kumbalku, kde vice doktoru kouri, takze odchazite smradlavy jako z hospody, ne od zubare. A to jejich tykani? Vidi mladeho cloveka a hned si mysli, ze muzou tykat..

Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Neskutecna bolest.....nedalo se to uz vydrzet

Dnes 19.11.2019 jsem navstivila zubni ordinaci pana Mudr. Lubomira Pokorneho..a skvelou sestricku pani Sylvu Suchou...jsem opravdu moc rada ze mi tento tym lekare a sestricky vazne moc pomohli. Bolesti uz jsem nemohla vydrzet...i kdyz pochazim z Pisku momentalne ziju s pritelem na Vysocine a tento ochotny tym lekaru mi vazne pomohl..mohu jen doporucit. Vlidne chovani..vystupovani a vubec nevim jak rychle zub byl vytrzen...fakt moc dekuji...jsem velmi spokojena s takovym pristupem k pacientum...Moc dekuji. Jana. L.

Pan doktor je lidský a oproti ostatním se vždy snaží najít tu nejlepší možnou variantu pro pacienta. Jak cenově, materiálově tak přístupem. Sestřička by mohla trošku vylepšit zázemí.
Dostala jsem se k panu doktorovi, když jsem u nejmenované paní zubařky nechala opravit zub. Ani po třetí návštěvě mi nevěřila, že mám bolesti. Pan doktor vše vyřešil během jedné kontroly a už jsem u něj zůstala.

S panem doktorem nemám sebemenší problém. Chování má v normě, odvedená práce je v pořádku !!!

Dnes jsem se chtěl k zubaři přihlásit jako nový pacient. Ordinační doba mu začína v 7:45. Přestože měl plnou čekárnu lidí, byl v kumbálu naproti ordinaci do 8:15 kde chlemtal kafe a kouřil. To má znamenat co?!
Zaklepal jsem tam a ptal jsem se, jestli je to u něj normální, že když má plnou čekárnu pacientů, tak po začátku pracovní doby se věnuje cigárům a kafi. Bylo mi řečeno, že ano.
Tak si udělejte obrázek každý sám. Já někomu takovýmu nebudu cpát svoje peníze už jen z principu.
NEBRAT!!!

Velice dobrý lékař s dobrým přístupem k pacientovi.

Já i celá moje rodina jsme velice spokojeni s tímto lékařem.Vždy dobře provede svoji práci.Doporučuji!!!

pracovní doba je katastrofální.Ve svém kumbálu tráví více pracovní doby jak s pacienty.Ikdyž pravda,čím méně pacientů ošetří,tím méně udělá škody.Nerozumí své práci,zničil mi přední zuby.Neodvádí kvalitní práci.