Adresa

Podřipská NsP Roudnice n.L., s.r.o.
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
.
Ověřený profil

U P.PRIMARE HROUDNEHO JSEM BYLA HOSPITALIZOVANA JESTE KDYZ SLOUZIL V LITOMYSLI.NA JEHO PRISTUP A JEDNANI NEMOHU ZAPOMENOUT.PERFEKTNI CLOVEK,MELA JSEM SPATNE VYSLEDKY PO OPERACI-MUSELA JSEM PODSTOUPIT ONKOLOGICKOU LECBU-TAK ME DOVEDL ODVEST ZE SPATNYCH MYSLENEK,DAL MI SPOUSTU OPTIMISMU,DNES UZ JSEM 8 ROKU PO LECBE,CITIM SE DOBRE,STALE NA NEHO I NA SESTRICKY NA GYNEKOLOGII TENKRAT V LITOMYSLI VZPOMINAM JEN V DOBREM.JESTE JEDNOU MOC A MOC DIKY.

B
Ověřený profil

Souhlasím s názorem paní Rýznarové, pan Hroudný je úžasný doktor, rázný, vtipný, umí pochválit a dodat odvahu i klid a já i můj manžel mu děkujeme za krásný porod a péči o nás.PANE DOKTORE JSTE FAJN ČLOVÍČEK.

Ověřený profil

Při první zkušenosti jsme se s manželem dohodli, že bychom při porodu našeho prvního miminka chtěli raději někoho hodně zkušeného, takže jsme se dohodli s panem primářem, že bychom chtěli aby byl při porodu, protože na p. doktora Hrpudného jsme slyšely jen samé negativní věci. Když porod nastal a my jsme přijeli do porodnice, tak jsme zjistili, že pan primář, je na dovolené a u porodu nakonec byl p. doktor Hroudný. Strach jsme měli, ale musím přiznat, žepřístup p. doktora Hroudného sice nebyl ideální, ale jeho profesionalita všechno zachránila a při menších komplikací jsme nakonec byli moc rádi, že u porodu byl zrovna on. Takže chci všem maminkám jen říct, že nesmí dát na první dojem nebo co kde zaslechnou a hned si udělat svůj závěr o doktorovi, kterýho ani neznají. Musím přiznat, že přístup p.doktora byl vstřícný a hlavně člověk byl rád, že vše dopadlo dobře. Děkujeme p. doktore Hroudný :-)


Pan doktor se sice tváří zasmušile, ale uvnitř je to strašně hodný člověk, který je ochotný Vám cokoliv vysvětlit a pomoci. Jednou jsem zažila, že byl strohý na pacientku, která se rozhodla pro interupci, když zjistila, že místo jednoho miminka tam jsou dvě. Neunesl své emoce a tak byl na ni nepříjemný, ale v rámci profesionality. Já osobně ho mohu jen doporučit.


V

pana doktora nebudu hodnotit ,on sám ví co pro mě udělal,ale co o něm napsala paní neznámá ,že je sadista tak mě naštvala pan doktor si to nezaslouží,on je hodný,trpělivý a někdy usměvavý a po mé zkušenosti s ním platí toto v nouzi poznáš přítele,proto ho ráda doporučuji...


E
Ověřený profil

mě pan doktor Hroudný velmi mile překvapil. možná to není ten kamarádský a usměvavý typ - ale po zkušenostech několika vyšetření u něj a s jeho přístupem u mého nočního porodu (po jeho 27h službě) musím říct, že pokud bude nějaké příště, zas bych byla ráda, kdyby na mě pan doktor "vyšel". klidný, rázný a dokonce i vtipný. byl to můj druhý porod v Roudnické porodnici (poprvé s Mudr. Chocholatým) a za mě pana Hroudného doporučuji.


Ověřený profil

Pana doktora rozhodně nedoporučuji. Obzvláště, když na Vás nebude mít náladu, tak Vám dá vyšetření pěkně vyžrat. Je to sadista.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu