Přijímám: dospělí

Celokeramická (onlej, inlej, overlej) • od 6 000 kč +14 Více

Dentální hygiena - kontrolní • 800 Kč

Dentální hygiena - vstupní • 1 500 Kč

Endodoncie (mikroskopická, SAF) • od 5 000 kč

MUDr. Beran Lubomír absolvoval na lékařské fakultě Univerzity Karlovy Praha v Hradci Králové. Pracoval dlouhá léta jako primář stomatologie v severníc...

• Bolesti zubů
  • Zubní kaz
  • Zubní kámen

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 4 500 kč

od 14 500 kč

od 7 000 kč

od 1 800 kč

Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den,jak tady čtu názory,začala jsem pochybovat zda jsem byla u stejného lékaře. Měla jsem čest s panem doktorem na pohotovosti a mé letité trauma se zubaři se jen prohloubilo. Pan doktor byl hodně nepříjemný a vůbec ho nezajímaly moje námitky, že anestezie nefunguje tak jak má. Dostala jsem zánět do zubů,kdy bolest vystřelovala až do ucha. Tak ok půjde zub ven, bohužel se zub při trhání rozbil. Pan doktor se snažil vše možně ho dostat ven,ale nešlo to a v tu chvíli anestezie zmizela a já reálně cítila úplně vše. Na toto mi lékař sdělil ať nepřeháním, že mám anestezie. No ve výsledku jsem musela říci dost, protože to nešlo. Pozval mě tedy na druhý den dopoledne. Po 5-ti hodinovém čekání (nejsem pacientem)mi bylo sděleno, že si mě pan doktor pamatuje a sice to není dodělané,ale nechce se mu do toho. Opravdu milý přístup. Vím, že nejsem úplně jednoduchý pacient,ale nežijeme snad v době kovářů, abychom museli trpět. A malá perlička na závěr: žijeme v bohužel v době covidu a hysterie kolem ní,ale aby neměl roušku lékař, který je u Vás tak blízko je minimálně k pozastavení.

Názor přidán dne 08.08.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 10.07.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o. resekce moudráku

Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu.

Profesionální a velmi pečlivý zubař, ale bohužel neuvěřitelná čekací doba (hodina a pul!!!) i navzdory objednání...

K panu doktorovi jsem začala chodit poté, co mi moje zubařka nebyla schopna 2 měsíce nalézt a odstranit bolest zubu. Až pan doktor mi zjistil další zanícený kanálek, o kterém moje zubařka vůbec nevěděla. Postupně mi dává dohromady zanedbané zuby. Nechala jsem si rovněž udělat fazety na 3 přední zuby a jsem velmi spokojená. Oceňuji super vybavení ordinace, bezbolestné ošetření, empatický přístup lékařů i sester.

Pan doktor Beran je nejen vysoce erudovaný lékař, ale je také velice vnímavý a empatický vůči pacientům, stejně jako sestřičky. Pozorovat je při práci je opravdu zážitek, a to i v případě, že na křesle sedíte vy. Zákroky jsou většinou bezbolestné - a to mám za sebou mnohé - resekce, implantace, trhání, kanálky- všechno provedeno naprosto perfektně a bezbolestně. Kladem je také vybavení kliniky - například laboratoř v místě. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Teď se na ošetření vždy těším.
pac. Krejčí

Byli jsme u pana doktora na ošetření zubů s dospělou mentálně postiženou dcerou, což vyžadovalo výkon v narkóze. Přistup jeho i přítomného anesteziologa i obou sester byl velmi citlivý. Byly nám zodpovězeny velmi ochotně všechny naše dotazy. Náš celkový velmi dobrý dojem byl vylepšen ještě tím, že oproti předběžné kalkulaci byla výsledná cena zákroku výrazně nižší - účtovaná dle skutečně provedené práce. Chtěl bych požádat, aby přispěvatelé (především z řad těch negativních) byli konkretní. Jinak si není možné udělat vlastní úsudek a ani hodnocený lékař nemůže oponovat.

velice pečlivý lékař. jediná nevýhoda pro lidi ze středočeského kraje je horší dostupnost. Vždy konzultuje a vysvětlí léčebné postupy. ochotný i poskytnout ošetření i mimo ordinační hodiny. bezpochyby špička v používání technologií.

Názor přidán dne 05.09.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Bolesti zubů
  • Zubní kaz