Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ambulance pro Hodgkinův lymfom
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ambulance pro Hodgkinův lymfom Jiný

Nejlepší doktorka! Dobrá péče, profesionální přístup k pacientům, hodná!

Pani doktorka ma účinne lieči. V podstate sa vždy na návštevu v jej ambulancii teším aj napriek cestovaniu do Prahy, ktoré musím pravidelne absolvovať. Vyplýva to z jej profesionálneho prístupu, hlbokých znalostí v obore a úprimnej snahe mi pomôcť. Mám k nej dôveru. Vrelo odporúčam.

Léčil jsem se v roce 2009, péči a profesionální přístup paní doktorky je výborný. Vše vysvětlí, dokáže podpořit... Měl jsem štěstí, že jsem se dostal k ní. Jsem mega moc spokojený.

I po letech v remisi sleduji příběhy pacientů trpících Hodgkinovým lymfomem po celém světě. Zpětně musím uznat, že nikomu se nedostává účinnější léčby a kvalitnější péče než pacientům doktorky Gahérové. Profesionálka na svém místě, geniální, chápavá, podporující, atraktivní.

Velmi dobrá lékařka v oboru hematologie. Velmi dobrý přístup k pacientovi. Dovede pacienta podpořit a vše řádně vysvětlit. Jsem maximálně spokojen. V kolektivu ostatních hematologů z Vinohrad přes její mládí je v popředí. Děkuji že mě léčí právě ona.