Privátní ordinace pro chor. nervové
Lidická 24, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka je vynikající odborník, leč ty dlouhé čekací doby jsou strašné. Kdojednou navštívil,ví ,o čem je řeč..

Ř

Velmi dobrá lékařka. Nemohu si stěžovat, protože mě velmi paní doktorka pomohla. Kdo má opravdu bolest tak mu na čase nezáleží. A vím o čem mluvím.

Na návštěvu paní doktorky mám neblednoucí vzpomínky, které se vesměs shodují s již prezentovanými názory. Když jsem k ní přišel poprvé, sestra mi v čekárně s jakousi neskrývanou pýchou sdělila, že u nich se čeká, že čas objednání u nich neplatí. Když jsem jí suše odvětil, že už jsem o tom hodně slyšel, evidentně ji to nevyvedlo z míry. Tři hodiny strávené uprostřed horkého léta v poloprázdné čekárně by dorazilo i úplně zdravého. Když jsem se po 3 hodinách od času objednání konečně posadil v místnosti sestry, byl jsem už celkem dost zmožený vedrem a dusnem a hlavu jsem si znaveně opřel o zeď. Sestra mě napomenula, jak že by to vypadalo, kdyby si hlavu u nich opíral každý. No, pravda. Nato vesele nadhodila, jestli mi nebude vadit, když si dá zmrzlinu. Po půlhodině u sestry jsem se konečně objevil u lékařky, která se mě empaticky zeptala, jak se cítím. Sdělil jsem, že po téměř čtyřech hodinách strávených nepříjemným čekáním právě docela dobře pociťuju příznaky, které mě k ní přivedly. Vyšetření proběhlo standardně, pí doktorka mě narozdíl od jiných lékařů poslala na různá vyšetření. Výsledky vyšetření při druhé návštěvě pak okomentovala natolik dramaticky, že jsem (s nadsázkou) začal uvažovat o invalidním důchodě, jiní lékaři se však vyjádřili mnohem obezřetněji. Na další návštěvy spojené u ní s nezbytným dlouhým čekáním jsem pak již neměl dost duševních sil.
Shrnuto: paní doktorka je dost možná pečlivá lékařka, za tu pozornost ale pacient nepřiměřeně platí. Pro mě to hraničí s neúctou k pacientovi. kromě toho se domnívám, že kdo si dlouhodobě neumí zařídit přiměřeně normální provoz malé ordinace, vzbuzuje ve mně nedůvěru i co se další jeho práce týče.

k paní doktorce chodím 28 roků, je odborníkem na svém místě, s každým problémem pomůže, má lidský přístup, mohu jen doporučit

Doktorka super jen škoda, že to ostatní tam stojí za prd. Nejhorší je celej den čekání v čekárně :-(

Paní doktorka působí dojmem pečlivosti. Lidem se věnuje, resp. věnuje jim dostatek času. Komerční trojkombinace. Naprostý chaoss, žádný klid v čekárně, při vyšetření, EEG zastaralé, navíc místo klidu při natáčení zazvoní 3x telefon, zabzučí 2x spodní zvonek, projede 5x šalina ... bez komentáře. A i když mi paní doktorka pomohla, jsem ráda, že již chodím jinam, přes objednaný čas, čekání průměrně 3 - 5 hodin v čekárně ... to opravdu nedávám.

Machova Lívie je velice dobrá lékařka nikdy vás nezbaví úplně vašich nemoci ale uděla vše co je v jejich silách např.mě osobně zjistila m.m při včasném rozpoznání mě nechala odvézd do nemocnice atd ulechčila mě od bolestichodím k ní velmi ráda.Dekuji M:Zaplatilova

Vynikající odborník,smekám před ní

Vynikající lékařka

X

Velmi dobrá lékařka, ale mizerná organizátorka. Objednává více lidí na stejou dobu a přesto se u ni čeká tři až pět hodin a to jsem u ni objednán i tři měsíce předem. Sestra nenapomáhá zmenšení chaosu v ordinaci.
Lékařka je jinak pečlivá a snaží se přijít onemocnění na kloub.