Pražská 910, Unhošť

ordinační doba je : Po, St, Pá 7-13, Út, čt 12-18, odběry po, st, pá 7-9,
pouze na objednání, prevence, administrativa Po, St, Pá 11-13, út, č...

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy poznala, stejně tak Paní sestřička. Do této ordinace se vždy i těším, což bych rekla, ze u lékařů není běžné. Paní doktorka je absolutní profesionál. Vyřešila mi potíže, o kterých jiní lékaři tvrdili, ze to je běžná součást života.. Nejen, že dámy skvěle dělají svou práci ale navíc vždy odcházím pozitivně naladěna a s dobrou náladou. Neměnila bych!

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemná, milá a odborně zdatná paní doktorka. Taktéž příjemná a šikovná sestřička. Mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá paní doktorka i skvělá sestřička. Byl jsem na opichu a sestřička vysvětlila co že to je za opich a jak se projevuje účinnost. Myslím že takto má ve 21 století vypadat lékařská péče. Tímto moc děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Výborný diagnostik a člověk. Komunikační schopnost a vysvětlit důvod léčby je na vysoké úrovni. Vstřícnost je i u sestry, která je velmi milá.

Umístění: Ordinace

Velmi vstřícná a ochotná paní doktorka, kterou zdravotní stav pacienta opravdu zajímá. Sestřička je také usměvavá a ochotná.
Tady již sám přístup léčí :)

Absolutne skvela pani doktorka, a vyjimecne prijemna pani sestricka.
Prostredi a lidsky pristup se zde snoubi s erudovanosti a profesionalitou.
Mohu vrele doporucit.

Nikdy jsem neměla lepšího praktického lékaře. Je mimořádná odborně zdatná a přitom příjemná a empatická osoba. Pro ilustraci: zažila jsem, jak zjišťovala čas odjezdu autobusu do Kladna pro starší paní, aby tam mohla zajet na vyšetření...

Paní doktroka je milá,vše pečlivě vysvětlí a hlavně je opravdu profesionál.Velmi mi pomohla se všemi obtížemi.

Mladá paní doktorka s velmi vstřícným přístupem, stále usměvavá, se zájmem o pacienta, velice trpělivá a ochotná. Vše s pacientem probere, zodpoví všechny otázky, případně poradí co s daným problémem dělat a jak jej řešit. Pacientovi vždy řekne co a jak, aby to jako člověk ne lékař, pochopil. Velice kladně hodnotím i její přehledné webové stránky, které jsou pro pacienty velice přínosné. Po předchozí zkušenosti nemohu hodnotit jinak, než velmi výborný, chodíme k ní i s přítelem a děkujeme jí za její přístup :-).

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mám dotázek, protože nikde na netu mi nejde dohledat odpověď.
Co je povinností praktického lékaře, aby měl za vybavení v resuscitační tašce při akutních stavech do příjezdu RZP.
A zda kyslík, defibrilátor, ambuvak je součástí vybavení ordinace PL.
Strašně moc mi s odpovědí na mou otázku pomůžete.
Mám za úkol sepsat Standardní vybavení ordinace praktického lékaře.
Ještě jednou předem VELKÉ DÍKY.

Nastudujte si vyhlášku 92/2012 Sb. a zameřte se na odbornost praktického lékaře. Jak si přečtěte, zákon praktikovi žádnou speciální výbavu nutnou k resuscitaci neukládá.

MUDr. Linda Sázavská

Dobrý den, asi před měsícem jsme měli ve škole takový rychlý kurz o zdravotnictví a ukazovali nám, jak se podává injekce. Asi po 2 minutách, co jsem to sledoval se mi začalo dělat nějak slabo, měl jsem trochu pocit na omdlení a musel jsem se jít napít a až pak vše odeznělo.
Já vím, možná je to trochu banální, ale důvod, proč to řeším je, že chci jít na medicínu. Vím, že se na to asi dá časem zvyknout, ale jak asi víte, tak na některých fakultách se tyhle praktické věci dělají už od prváku a já se bojím toho, že tam každou hodinu budu omdlívat. Proto se chci zeptat, jestli jsem schopný se toho sám zbavit (např. sledováním videí, kde jsou operace, krev, atd.?) a nebo jestli bych měl už rovnou přemýšlet o jiném oboru. Děkuju moc...

Zvolte jiný obor;

MUDr. Linda Sázavská