Soukromá ordinace pro děti a dorost
Smetanova 1284, Tábor

Umístění: Soukromá ordinace pro děti a dorost

Naše paní doktorka je pečlivá, vše vysvětlí dospělému, ale i dítěti, umí vyslechnout názor a poradit. Jsem ráda, že u ní můžeme být. Má pochopení i pro podpůrnou léčbu. Díky svým znalostem a zkušenostem pozná, kdy už nejde jen o běžné nastydnutí, ale je potřeba udělat další vyšetření a určit co přesně dítě trápí.

Naše pani doktorka je nejlepší,Rozumí své práci a hlavně ji dělá s láskou.Je vždycky milá,ochotná a profesionální.Musím pochválit i její zdrav.sestřičku.Obě vytváří ve své ordinaci velice milé prostředí,kam se děti nebojí.Zaslouží si jen to nejlepší hodnocení! :-)

naprostá spokojenost.

Velice milá, ochotná. Byl jsem u ni od malicka, nikdy nic nezanedbala, nyni s manzelkou cekame miminko a uz se to blizi a budeme zase u pani doktorky Váchové.

velice pečlivá, zodpovědná lékařka s lidským přístupem a citem pro děti.maximální spokojenost

C

výborná komunikace, velice pečlivá, nic nezanedbá, nejlepší pediatr v táboře, všem doporučuji

velmi dobrá,vřele doporucuji

Výborná