Libuše Trudáková, gynekolog Děčín

MUDr. Libuše Trudáková

Uložit

Gynekolog Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 1, Děčín
ZZS ÚK, p.o. - oblastní středisko Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo První prohlídka

Musím vřele doporučit všem slečnam které jdou na Gynekologii poprvé.. Paní doktorka vše vysvětlí a hlavně uklidní já sama měla strach s celé prohlídky ale je jak jsem viděla paní doktorku všechen strach zmizel.. Odbornice se srdcem na správném místě.. Na 100% doporučuji všem


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem poznala u porodu naší dcerky. Porod nešel dobře a tak mladičká lékařka která porod vedla zavolala příslužbu (právě paní doktorku Trudákovou). Nikdy na ní nezapomenu a budu jí navždy vděčná zachránila dcerku i mě! Navíc i při velmi vyhrocené situaci kdy všichni panikařili si dokázala zachovat chladnou hlavu a též velmi lidský empatický přístup. Nikdy nezapomenu na to jak nakonec naší malou Aničku přivítala na svět a popřála jí hodně štěstí. Děkuji Vám paní doktorko z celého srdce.


S
Ověřeny pacient

hodne dobra pani doktorka i dobry clovek ,mohu jen doporucit ,vzdy umi poradit ,chodim kni spoustu let bauerova


K
Ověřeny pacient

paní trudáková je mojíí gynekoložkou a nemůžu si na ní stěžovat , vždy příjemná odpoví na otázky , jsem sní max spokojená


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku Trudákovou mám velmi ráda je to sice přísná ale jinak strašně hodná paní doktorka :)


Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem měla u porodu mého syna. Byla ke mě moc milá a ochotná. Syn se narodil dost velký a já byla dost potrhaná. Paní doktorka mě musela skoro hodinu šít. Když jsem šla kontrolu po šestinedělí, tak mi doktorka řekla, že to šití mám tak dobře udělaný, že kdyby to neměla v papírech, tak to ani nepozná.
I poporodní pěče u paní doktorky byla dost dobrá. Jen pani doktorka je pěkná metrnice, a zdravotní personál má z ní strach. U porodu je několikrát pěkně sjela, i když asi oprávněně.
I tak má pani doktorka ode mě 100 procent. Všem doporučuji a moc a moc děkuji.


K paní doktorce chodím už spoustu let a myslím,že je specialista na pravém místě. Díky ní se nebojím ani před operací,na kterou mě poslala. Moc jí věřím .


Pani doktorka , kterou znám jako velmi pečlivou je mimo jiné i příjemná
k pacientkám.


Velmi dobrá paní doktorka, výtečná operatérka.
Věřím jí. Lidskost a empatii má v srdci. Při příležitosti pravidelné gynekologické kontroly se na paní doktorku opravdu těším. Je to zvláštní, ale tenhle pocit většinou z lékařů nemívám.
Paní doktorku Trudákovou vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

Mela jsem pani doktorku u zakroku konizaci cipku a moc dobra doktorka na kterom se mužete vždy spolechnout,moc ji dekuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti