Odborný lékař psychiatrie
Vídeňská 10, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní docentka je skutečný odborník. Je ochotná a vstřícná, dokáže se vcítit do pacienta a snaží se ho pochopit. Velmi doporučuji. Na začátku léčby se jistě může zdát, že má odstup. Je to ale pouze domněnka.

Čtu zde, že je oceňován lidský přístup paní doktorky. Mě se její přístup zdál spíše velmi věcný v tom smyslu, že s vámi jedná sice jako se svým platícím klientem, nikoli ale jako s člověkem. Udržovala si také docela distanc a obecně její chování bylo nadřazené a arogantní.

C

Velmi milá paní doktorka, která pomůže

"Paní doktorka" v 90. letech, v době, kdy byla na Dětské psychiatrické klinice v Olomouci, s paní MuDr. Pavlou Němečkovou, porušila paragraf 148 trestního zákona, porušením povinnosti ze svého povolání, zničila tenkrát k smrti dívku, které podávala po neúnosně dlouhou dobu lék, na který byla tato dívka přecitlivělá. Je až ohavné, že tato Dr. pokračovala ve své profesionální dráze, a dokonce si pak zřídila ambulantní praxi. Účty nejsou vyřešeny...

velmi dobrá

Považuji paní doktorku za opravdu vynikající profesionálku. Mně osobně pomohla dostat se z mentální anorexie. Její přístup je velmi lidský a profesionální. Vždy poradí, je ochotná, příjemná. Zkusila jsem více lékařů, ale ona jediná je pro mě obrovskou osobností, které velmi důvěřuji.

Paní doktorka je odborník s velice lidským přístupem.Vyprovokovala mě k věcem, které bych se sama vůbec nebyla schopna překonat. Chodila jsem k ní dlouho než jsem se přestěhovala...

Vynikající odborník,příjemná,ochotná,prostě stoprocení profesionál.

Paní doktorka je opravdu vynikající, nejen výborný psychiatr, ale i psycholog. Má perfektní přístup k pacientům, je vždy ochotná, chová se opravdu profeionálně. Jsem jí vděčna za léčbu naší dcery.

Paní doktorka Libuška Stárková je velmi profesionální s vynikajícím přístupem ke všem.