MUDr. Libuše Stárková

Uložit

Psychiatr Více

19 názor

Uložit


Adresa

Odborný lékař psychiatrie
Vídeňská 10, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Paní docentka je skutečný odborník. Je ochotná a vstřícná, dokáže se vcítit do pacienta a snaží se ho pochopit. Velmi doporučuji. Na začátku léčby se jistě může zdát, že má odstup. Je to ale pouze domněnka.

M
Ověřený profil

Čtu zde, že je oceňován lidský přístup paní doktorky. Mě se její přístup zdál spíše velmi věcný v tom smyslu, že s vámi jedná sice jako se svým platícím klientem, nikoli ale jako s člověkem. Udržovala si také docela distanc a obecně její chování bylo nadřazené a arogantní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

C
Ověřený profil

Velmi milá paní doktorka, která pomůže


"Paní doktorka" v 90. letech, v době, kdy byla na Dětské psychiatrické klinice v Olomouci, s paní MuDr. Pavlou Němečkovou, porušila paragraf 148 trestního zákona, porušením povinnosti ze svého povolání, zničila tenkrát k smrti dívku, které podávala po neúnosně dlouhou dobu lék, na který byla tato dívka přecitlivělá. Je až ohavné, že tato Dr. pokračovala ve své profesionální dráze, a dokonce si pak zřídila ambulantní praxi. Účty nejsou vyřešeny...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velmi dobrá


Ověřený profil

Považuji paní doktorku za opravdu vynikající profesionálku. Mně osobně pomohla dostat se z mentální anorexie. Její přístup je velmi lidský a profesionální. Vždy poradí, je ochotná, příjemná. Zkusila jsem více lékařů, ale ona jediná je pro mě obrovskou osobností, které velmi důvěřuji.


Paní doktorka je odborník s velice lidským přístupem.Vyprovokovala mě k věcem, které bych se sama vůbec nebyla schopna překonat. Chodila jsem k ní dlouho než jsem se přestěhovala...


Vynikající odborník,příjemná,ochotná,prostě stoprocení profesionál.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu vynikající, nejen výborný psychiatr, ale i psycholog. Má perfektní přístup k pacientům, je vždy ochotná, chová se opravdu profeionálně. Jsem jí vděčna za léčbu naší dcery.


S

Paní doktorka Libuška Stárková je velmi profesionální s vynikajícím přístupem ke všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti