Zubní ordinace
Růžové náměstí 16, Boskovice

Chodili jsme k paní zubařce na ZŠ na povinné prohlídky (i přestože jsem chodila s maminkou ke své zubařce tak jsem tam stejně musela) a bylo to hodně traumatizující. Deset dětí v řadě naráz v ordinaci - no dívat se jak tomu před vámi vrtají a on se u toho kroutí bolestí není nic pěkného. Přítel chodil k paní doktorce i v dospělosti a katastrofa, záněty v zubech nepřeléčila, jen odvrtala kus zubu a zacpala plombami, takže záněty jsou po půl roce zpátky a to v takové míře, že má dásně rozežrané až na kost a zuby zničené. Chodíme teď do profesionální zubní ordinace a napravit to stojí spoustu bolesti a peněz.

C

Velmi slabý stomatolog. Kdo chce mít zuby v pořádku a záleží mu na nich, tak by měl změnit volit jiného stomatologa. Po přeregistrování k jiném,u zubaři mi bylo diagnostikováno 5! zubních kazů ( 1 měs. po prohlídce), a jeden zub ve špatném stavu zachránil.

Považuji za důležitou důvěru a tu já v paní doktorku mám stoprocentní*

Příjemná lékařka. Mohu doporučit.

Ochotná a příjemná paní zubařka :) a že si z mými zuby zkusí hodně :) Vždy se na ní těším :) Z.N.

Příjemná, ochotná, vždy mi vše vysvětlila. Doporučuji.

Paní zubařce se nelíbí přístup pacienta, pakliže si stěžuje na bolest a dovolí si shánět o případném zákroku informace na internetu. Asi je lepší nevědět, do čeho jdete....jinak si to neumím vysvětlit.

Příjemna zubařka , velmi kvalitní práce.Velmi dopor
učuji.

Výborná zubařka,problémy řeší rychle a kvalitně.Vždy výborně vysvětlí a poradí.Chodíme k ní celá rodina včetně dětí od prvních prevencí a i k malinkým dětem je úžasná,tolerantní a je velmi ohleduplná k jejich strachu.MOHU DOPORUČIT NA 100%!!!

Velmi slabý stomatolog, veškeré bolesti řeší opakovanými antibiotiky