Libuše Bornová

Psychiatr

Kontaktní informace

• Ordinace

Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Paní dr Bornová je vynikající lékařka a hlavně profesionál.Rozumí své práci a léčí kéž by byli všichni lékaři její profese jako ona.Zachránila mojí dceři život a tím i mě.Nikdy jí nepřestanu a hlavně moje dcera být vděčná.Vrátila mou dceru do života moc moc děkuju Daniela

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

Paní doktorka je odbornicí ve svém oboru a na svém místě. V mém případě, kdy jsem se k ni dostala zcela náhodně, po 2 letém léčení na cévní amb. pro neustálé bodání v nohou, kdy mi paní docentka Čepeláková řekla, že na cévičky neumřu. Pohovořila se mnou o mé letité a neřešené poruše spánku a odešla jsem od ní s doporučením k Dr. Bornové, která mi velmi, velmi pomohla ze stavů, jež lze přirovnat k tužbě, být nejraději ve sklepě s hlavou v zelí ! Jsem její vděčnou pacientkou a chodící reklamou již 7 let. Paní doktorka je prostě člověčí doktor.

• super doktorka - doporučuji

• Osobní přístup,empatická,vstřícná .

• výborná

• .

... léčí a pomáhá, doporučuji

• S

moc mi pomohla

• H

... individuální přístup se zájmem řešit problém, co více si přát ... Dr. kategorie A*****

• P

Paní doktorka je vynikající,velmi chápavá,a mě moc pomohla,vděčím jí za to,že tady vůbec jsem. Kdyby každý psychiatr byl jako ona... Prostě skvělá!

• J

Vynikající lékařka, která dokáže pomoci a vrátit do života.