Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

1.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Nechapu mistni negativni recenze, ja osobne jsem byl objednan na 13:00 a do ordinace jsem sel v 13:10. Celou dobu se pan doktor venoval memu problemu a nijak me nepopohanel, jak pise jiny komentujici.
Jako hlavni bych ocenil, ze opravdu poslouchal, co jsem mu popisoval a i podle toho vedl vysetreni a neignoroval to, jako v jiné nejmenované nemocnici v Plzni, kde me nejdrive z urologie poslali na kozni a napsali nefunkcni antibiotika - ztracenych 14 dni.
Komunikace (co se tyce leku a dalsiho postupu) take na jednicku. Opravdu nemam co vytknout a mohu doporucit.


R
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Pan doktor možná nedodržuje hodinu objednání , ale důvod je individuálním přístupem ke každému pacientovi a to Já oceňuji. Jeho přístup aspoň k me osobě je profesionální a pečlivý. Nikdy jsem nezaznamenal a to k němu docházím 10 let, špatné jednání od sestry nebo samotného lékaře k pacientům. To co jsem si přečetl v recenzích me překvapuje. Recenze jsou jako by psali o jiném lékaři než ke kterému chodim já. Tak závěr za me je ze tohoto lekare doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Nejhorší co může člověka s akutní bolestí potkat.Pan doktor požaduje doporučení.Kde to jsme,když chybí ochota pomoci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Jaroslav Václavík
Vážení budoucí potenciální klienti dr.Votavy.
Radím vám,aby jste se řádně rozmysleli než se stanete jeho klientem.Názory,které zde zaznívají jsou pravdivé a já bych je jen opakoval.
Přecházím k jinému lékaři.Nemíním prosedět v čekárně nadále 3-4 hodiny a být rukojmím dvou arogantů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Neuvěřitelné co jsem dnes zažil v čekárně tohoto lékaře. Poprosil jsem sestru o ošetření s tím, že mám akutní problém a v poliklinice na Doubravce i lékař ve vedlejší ordinaci mají dovolenou. Odpověděla mi, ať se objednám, nebo jdu na kliniku. Zopakoval jsem jí, že můj problém je akutní a jestli by mi mohla tedy poradit co tou "klinikou" myslí. Stále jsem se choval slušně, pouze jsem ji poprosil aby mi poradila, kde mě přijmou. Sestra se ke mě otočila zády a začala řešit něco s jiným pacientem, což mne opravdu vytočilo. Nemá v sobě kousek slušného vychování! Znovu jsem ji požádal, jestli by mi neporadila, kam mám jít a také jsem jí řekl, že je neslušné se otočit zády k člověku, který s ní mluví. Sestra mi odpověděla: "A co ještě chcete?". To už jsem nezvládl a odešel jsem. Chvíli před tím jsem slyšel jak jí starý pán v čekárně požádal, jestli by se na něj pan doktor nepodíval, že je po operaci a má bolesti. Netušil, že jeho lékař ve vedlejší ordinaci má dovolenou. Sestra mu odpověděla, ať přijde v pondělí, že to už dovolenou mít nebude. Nikdy jsem žádné hodnocení na práci lékaře ani sestry nepsal, nejsem žádný stěžovatel, tohle je ale do nebe volající arogance a neochota jakkoliv pacientovi pomoci. Nikdy více!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Vážení, pokud chcete poznat aroganci a nevhodné chování lékaře i sestry k pacientovi, navštivte jej. První návštěvu jsem jakž takž zkousnul a druhou, která proběhla minulý týden, jsem již "nevydejchal". Od této chvíle si hledám jiného lékaře s normálním přístupem k pacientovi. Návštěva této ordinace je výborná na zvýšení krevního tlaku a srdečního rytmu.
Milan Eger.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Jmenuji se Schmitt a k panu doktorovi jsem se dostal přes sestru pana doktora Fleka, který sídlí hned vedle. Bydlím v okrese Plzeň město, ale obvoďačku mám v Blovicích a tak sestra mi oznámila ať si jdu tam. Z doporučení, které mi obvodní vystavila na jejich požádání, neboť jsem jim volal, jsem byl poslán bez vyšetření pryč. Jednání nemilé, neosobní a tak mne tam nikdo znovu nedostane. Krom toho z reakce 10 lidí, byli objednaní na 10:00, 10:15, 10:30 a čekali a čekali.A takový by chtěli přidat prachy. Ať jdou hlídat nějaký areál - tam jim to půjde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Čekací doby, které navzdory objednání na konkrétní dobu přesahují často i pár hodin, bych asi ještě překousl, ale když jsem přišel v bolestech (pod vlivem lékařovy věty na konci každého vyšetření: "při potížích přiďte hned") a bylo mi sděleno, že mne ani nevyšetří, dost mne to překvapilo. Ale co mne doslovo vyšokovalo bylo, když na moji otázku, na koho se mám tedy obrátit, když přicházím s akutními bolestmi, odpověděl: "Nevím" a zavřel mi dveře před nosem. Nedovedu si představit, že bych tam ještě někdy vkročil. Posílám zároveň stížnost na LK.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jenom honí peníze a pacint je nucen při objednání na cca 8:30 čekat do 11:45 a pak posluchat narážky aby si pohnul. Nedoporučuji. Jaroslav

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti