Adresy (4)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
8. Pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Milady Horákové 28, Brno
Klinika Sanofyto

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Velkomoravská 12, Hodonín
HOMEDICA

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
135 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: POLMEDICANA s.r.o. modelace prsou

Po dobrých zkušenostech s liposukcí břicha v minulém roce jsem v lednu 2020 podstoupila na klinice POLMEDICANA s.r.o. Ostrava u MUDr. Poláka modelaci prsou. Chci jemu a sestřičkám velmi poděkovat za výborně odvedenou práci a péči, ochotu a vstřícnost k pacientům. Je vidět, že pan doktor Polák svou práci miluje a za své výkony v oblasti plastiky sklízí úspěchy. Patřím mezi velmi spokojené pacientky a ověřila jsem si na vlastním těle, co jeho zlaté ruce dokáží. S maximální spokojeností kliniku všem doporučuji. AM


A
Ověřeny pacient
Umístění: POLMEDICANA s.r.o. augmentace prsou

Kliniku vřele doporučuji. Vše na profesionální úrovni od vzhledu kliniky přes sestřičku, která je moc milá, ochotná a usměvavá :)) až po pana doktora, který je kdykoliv na telefonu a vše srozumitelně vysvětlí :)


K
Ověřeny pacient
Umístění: POLMEDICANA s.r.o. konzultace plastické chirurgie

Nejde nepodělit se o negativní zkušenost s MUDr. Polákem. Měla jsem zájem o liposukci kolen, po prostudování webových stránek kliniky POLMEDICANA jsem se objednala na konzultaci. Hned po vstupu na kliniku jsem byla sestřičkou požádána o zaplacení poplatku ve výši 500 Kč. Na webových stránkách není ani zmínka o tomto poplatku. Vrcholem však bylo, že tato ne zrovna levná "konzultace" trvala cca 2 minuty a jednalo se pouze o sdělení, že v mém případě tato operace provést nelze. Když jsem naivně požádala o vrácení poplatku se zdůvodněním, že za konzultaci považuji popis, provedení a možné rizika samotné operace, bylo mi MUDr. Polákem naprosto arogantním způsobem sděleno, že i toto považuje za konzultaci. Opravdu jde MUDr. Polákovi se spokojené klientky anebo pouze o rychlé vydělávání peněz???


Ověřeny pacient
Umístění: POLMEDICANA s.r.o. estetická chirurgie

Pan doktor je velký šikula. Umí to a poskytuje skvělý servis od samotné konzultace po zákrok. Snad ještě s ním někdy budu mít tu čest … :-) Sestřička Janička je tepna kliniky :-)


S
Ověřeny pacient
Umístění: POLMEDICANA s.r.o.

Moc děkuji panu dr. Polákovi za úžasnou práci. Mám splněný sen a nádherné prsa k tomu. Po třech dětech a dlouhém kojení,jsem měla nula nula nic a teď krásné troječky. Pan doktor je velice příjemný a sestřička Janička srdíčko kliniky. Moc jim děkuji a vždycky budu ráda,že jsem to riskla. Simona P.


G
Ověřeny pacient
Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Augmentace prsou

Dobrý den. Moje zkušenost s panem dr.Polakem je ta nejlepsi! Pan dr. je skvělý, zkušený a seriózní chirurg. Udělal mi nádherná prsa a tim mi splnil můj dlouholetý sen. Celkové hodnocení kliniky pred a po operační pece bylo na výbornou. Take úžasná a starostlivá sestřička. Tudíž za mě mohu jen vřele doporučit.


H
Ověřeny pacient
Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Abdominoplastika s liposukcí

25.7.2017 jsem byla na abdominoplastice a zároveň liposukci břicha u pana dr.Poláka. Musím říct, že lepšího operatéra jsem si nemohla vybrat. Jsem 3 týdny po operaci a když jsem břicho poprvé uviděla, moje nadšení nebralo mezí. Výsledek je prostě úžasný a břicho mám výstavní. Jizva je krásná a hojení je absolutně bez komplikací. Pan doktor je opravdový profesionál a ví co dělá. Navíc mně velmi vyhovovalo jeho rychlé jednání. Chtěla jsem se objednat na konzultaci, to mě objednal hned za dva dny a od konzultace k operaci uběhl pouhý měsíc. Pan doktor je velmi rychlý, ale pečlivý. Nenadělá nějakých zbytečných řečí, ale všechno co vás čeká vám perfektně vysvětlí. Pokud máte dotazy, ochotně všechny zodpoví. Sestřičky má velmi milé, přátelské a hodné a jejich pooperační péče je skvělá. Mně tuto kliniku doporučila kamarádka, které udělal nádherné prsa a já ji budu doporučovat dál. Jsem ráda, že jsem tuto operaci podstoupila a že na výběr doktora jsem měla tak šťastnou ruku.


Ověřeny pacient

Podstoupila jsem na klinice POLMEDICANA s,r,o, Ostrava u pana doktora Poláka konzultaci a následně liposukci břicha a mohu říct jen jediné - maximální spokojenost. Panu doktorovi jsem plně důvěřovala a spoléhala na jeho doporučení - a výsledek?? ...je naprosto úžasný. ..i pooperační průběh naprosto bez komplikací a bezproblémové hojení. Takže za mě je pan doktor Polák opravdový profík na svém místě, který nemá potřebu se předvádět, jelikož důležitý je výsledek a ten je alespoň u mě - "umělecké dílo" a já jej mohu jen vřele doporučit. ...a to nejen jeho, ale i kliniku POLMEDICANA , jelikož z vlastní zkušenosti mohu říci, že 1 měsíce od zákroku jsem s výsledkem opravdu spokojená a že veškerá péče je na klinice prvotřídní a sestřička je moc milá, ochotná a má profesionální přístup k lidem.
Antonie Vespalcová


M
Ověřeny pacient

Byla jsem u MUDr Poláka na konzultaci. Šlo o oční víčka. Zvažovala jsem jen horní, ale nepustil mne ke slovu. Sám rozhodl, že vše najednou, první mi sdělil cenu, pak na mě vysypal co s okem udělá. Nejvyšší stupeň arogance, zajímala ho jen včas zaplacená záloha, během 2 minut jsem stála na chodbě. Škoda, že jsem zaplatila 500Kč zálohu dopředu. Tak hrubé a sprosté jednání jsem nezažila snad nikdy v životě, natož u lékaře.


8
Ověřeny pacient

Chtěl bych se podělit se zkušenostmi co se týče tohoto doktora p. Poláka. Po dlouhém odhodlání jsem se rozhodl že si nechám upravit nos který mě dlouhá léta trápil a tak jsem si domluvil první konzultaci. Proběhlo asi v délce 5 min. kde mi řekl co udělá a že to bude stát 42000kč,sice trochu více než jsem počítal ale řekl jsem si že si za kvalitní práci musím asi připlatit. Poté byla složená záloha a domluvený termín asi o 2měsíci později. Týden před operací jsem si uvědomil že mi nedal vůbec žádné instrukce co v den operace dělat, tak mi bylo odpovězeno že po 11.hod nejíst a několikrát zopakováne donést peníze.
Koncem listopadu jsem měl teda zákrok, a ten den se mi stal málem osudným, během operace nastalli nějaké komplikace, kde mi začalo kolabovat srdce, plíce atd., ale práce na nose přesto dále pokračovala. Po dokončení operace byl stav tak vážný že musel následovat transport do nemocnice, a z nepochopitelných důvodu místo toho aby zavolali sanitku nebo mě odvezli do 3km vzdálene nemocnice v OV, naložili mě do svého osobního auta na zadní sedačky hodili kyslikovou masku a jeli 40min do Třince na ARO. A víte proč? Protože ten anesteziolog p. Poláka je primářem toho oddělení ARO.Podle lékařské zprávy byla funkčnost srdce při přijetí jen 25%. Samozřejmě ty komplikace nazvali nějakým syndromem zlomeného srdce a v podstatě jsem si za to mohl prý sám, protože jsem se hodně bál.A to nemluvím o tom že pojišťovna chtěla po mě úhradu nákladů za léčení v tom Třinci díky tomu jejich transportu.
Po 3 týdnech jsem šel na sundání sádry, a když jsem se ho zeptal co to mělo znamenat tak mi poklepal na čelo, řekl že to dobře dopadlo a nemám to řešit. Další návštěvu mi ukázal masáže poklepáním na nos, a když jsem se ho zeptal proč ten nos je tak nakřivo a jestli se srovná tak mi odpověděl, "sorry, ale jestli řešíte takové maličkosti, tak to by jsme museli řešit i to že jedno ucho máte, výše, spadla obočí atd....
Jen ten ........ si asi neuvědomuje že jsem si za to zaplatil. A ta poslední návštěva po 4 měsících mě dostala, říká krásný špičkový nos, lepší ještě neudělal, a když mu říkám že takhle jsem si to nepředstavoval že mám spadlou špičku a větší jak před operací, a při odstranění hrbolu tam zůstala jizva a prohluben, tak mi arogantně řekl že s tím nikde neobstojím a že už se nemáme důvod vidět. V té chvíli jsem musel rychle odejít protože rhinoplastiku by pak potřeboval on. Neskutečně lituji toho že jsi vybral zrovna jeho.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti