8. Pěšího pluku 85, Frýdek-Místek

Klinika Sanofyto

Velkomoravská 12, Hodonín
HOMEDICA

Umístění: HOMEDICA Jiný

Moje zkušenost je velmi špatná. Pan doktor není vůbec empatický. Hrazena konzultace je vlastně objednání termínu. Podstoupila jsem asi před 2 lety operaci horních víček. Jizvy jsou stále vidět (steh očního lékaře ne plastika :-(ˇ..) Jedno oko mám téměř necitlivé, pan doktor mi řekl, že stát se to může ani mi to nedal do zprávy. Bohužel ABSOLUTŇE!!! nedopororučuji. Prostředí a sestry skvělé !!!!

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. modelace prsou

Po dobrých zkušenostech s liposukcí břicha v minulém roce jsem v lednu 2020 podstoupila na klinice POLMEDICANA s.r.o. Ostrava u MUDr. Poláka modelaci prsou. Chci jemu a sestřičkám velmi poděkovat za výborně odvedenou práci a péči, ochotu a vstřícnost k pacientům. Je vidět, že pan doktor Polák svou práci miluje a za své výkony v oblasti plastiky sklízí úspěchy. Patřím mezi velmi spokojené pacientky a ověřila jsem si na vlastním těle, co jeho zlaté ruce dokáží. S maximální spokojeností kliniku všem doporučuji. AM

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. augmentace prsou

Kliniku vřele doporučuji. Vše na profesionální úrovni od vzhledu kliniky přes sestřičku, která je moc milá, ochotná a usměvavá :)) až po pana doktora, který je kdykoliv na telefonu a vše srozumitelně vysvětlí :)

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. konzultace plastické chirurgie

Nejde nepodělit se o negativní zkušenost s MUDr. Polákem. Měla jsem zájem o liposukci kolen, po prostudování webových stránek kliniky POLMEDICANA jsem se objednala na konzultaci. Hned po vstupu na kliniku jsem byla sestřičkou požádána o zaplacení poplatku ve výši 500 Kč. Na webových stránkách není ani zmínka o tomto poplatku. Vrcholem však bylo, že tato ne zrovna levná "konzultace" trvala cca 2 minuty a jednalo se pouze o sdělení, že v mém případě tato operace provést nelze. Když jsem naivně požádala o vrácení poplatku se zdůvodněním, že za konzultaci považuji popis, provedení a možné rizika samotné operace, bylo mi MUDr. Polákem naprosto arogantním způsobem sděleno, že i toto považuje za konzultaci. Opravdu jde MUDr. Polákovi se spokojené klientky anebo pouze o rychlé vydělávání peněz???

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. estetická chirurgie

Pan doktor je velký šikula. Umí to a poskytuje skvělý servis od samotné konzultace po zákrok. Snad ještě s ním někdy budu mít tu čest … :-) Sestřička Janička je tepna kliniky :-)

Umístění: POLMEDICANA s.r.o.

Moc děkuji panu dr. Polákovi za úžasnou práci. Mám splněný sen a nádherné prsa k tomu. Po třech dětech a dlouhém kojení,jsem měla nula nula nic a teď krásné troječky. Pan doktor je velice příjemný a sestřička Janička srdíčko kliniky. Moc jim děkuji a vždycky budu ráda,že jsem to riskla. Simona P.

G
Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Augmentace prsou

Dobrý den. Moje zkušenost s panem dr.Polakem je ta nejlepsi! Pan dr. je skvělý, zkušený a seriózní chirurg. Udělal mi nádherná prsa a tim mi splnil můj dlouholetý sen. Celkové hodnocení kliniky pred a po operační pece bylo na výbornou. Take úžasná a starostlivá sestřička. Tudíž za mě mohu jen vřele doporučit.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Abdominoplastika s liposukcí

25.7.2017 jsem byla na abdominoplastice a zároveň liposukci břicha u pana dr.Poláka. Musím říct, že lepšího operatéra jsem si nemohla vybrat. Jsem 3 týdny po operaci a když jsem břicho poprvé uviděla, moje nadšení nebralo mezí. Výsledek je prostě úžasný a břicho mám výstavní. Jizva je krásná a hojení je absolutně bez komplikací. Pan doktor je opravdový profesionál a ví co dělá. Navíc mně velmi vyhovovalo jeho rychlé jednání. Chtěla jsem se objednat na konzultaci, to mě objednal hned za dva dny a od konzultace k operaci uběhl pouhý měsíc. Pan doktor je velmi rychlý, ale pečlivý. Nenadělá nějakých zbytečných řečí, ale všechno co vás čeká vám perfektně vysvětlí. Pokud máte dotazy, ochotně všechny zodpoví. Sestřičky má velmi milé, přátelské a hodné a jejich pooperační péče je skvělá. Mně tuto kliniku doporučila kamarádka, které udělal nádherné prsa a já ji budu doporučovat dál. Jsem ráda, že jsem tuto operaci podstoupila a že na výběr doktora jsem měla tak šťastnou ruku.

Podstoupila jsem na klinice POLMEDICANA s,r,o, Ostrava u pana doktora Poláka konzultaci a následně liposukci břicha a mohu říct jen jediné - maximální spokojenost. Panu doktorovi jsem plně důvěřovala a spoléhala na jeho doporučení - a výsledek?? ...je naprosto úžasný. ..i pooperační průběh naprosto bez komplikací a bezproblémové hojení. Takže za mě je pan doktor Polák opravdový profík na svém místě, který nemá potřebu se předvádět, jelikož důležitý je výsledek a ten je alespoň u mě - "umělecké dílo" a já jej mohu jen vřele doporučit. ...a to nejen jeho, ale i kliniku POLMEDICANA , jelikož z vlastní zkušenosti mohu říci, že 1 měsíce od zákroku jsem s výsledkem opravdu spokojená a že veškerá péče je na klinice prvotřídní a sestřička je moc milá, ochotná a má profesionální přístup k lidem.
Antonie Vespalcová

Byla jsem u MUDr Poláka na konzultaci. Šlo o oční víčka. Zvažovala jsem jen horní, ale nepustil mne ke slovu. Sám rozhodl, že vše najednou, první mi sdělil cenu, pak na mě vysypal co s okem udělá. Nejvyšší stupeň arogance, zajímala ho jen včas zaplacená záloha, během 2 minut jsem stála na chodbě. Škoda, že jsem zaplatila 500Kč zálohu dopředu. Tak hrubé a sprosté jednání jsem nezažila snad nikdy v životě, natož u lékaře.