Všeobecná zdravotní pojišťovna

Velkomoravská 12, Hodonín
HOMEDICA

N.N

Umístění: HOMEDICA Jiný

U pana doktora jsem podstoupila augmentaci prsou.Jsem nadmiru spokojena.Rychlost,spolehlivost,žádné zbytečnosti okolo.Jen precizně odvedená práce.

Domimika K.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Dobrý den , pan doktor Polák je vyborný chirurg. Vše vysvětlí , poradí . Mam po zvětšení prsou , sem moc spokojená. Sestřičky jsou moc hodné a ochotné. Jinam bych nešla. Dopuručuji! Dominika K.

P.M.

Umístění: HOMEDICA Jiný

18.11.2021 jsem byla u pana doktora na modelaci a jsem nadšená z výsledku. Pan doktor od začátku velmi milý, vše vysvětlil, když jsem si s něčím nebyla jistá, tak mě uklidnil. Hojení probíhalo bez komplikací a ani na moment nelituju. Personál taky příjemný a ochotný. Moc děkuji.

Janka keriova

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Absolvovala som 14.1.2022 u p.doktora Poláka operáciu horných a dolných viečok,p.doktor sa mi venoval mesiac meilom odpovedal na kazdu moju otazku dakujem za trpezlivosť.Neskutočne milý prístup,profesionalne odvedená praca,žiadna bolesť pri operacii ani po operácii a vysledok je užasný.P.doktor ste naozaj profík,skvelá práca vašich jemných rúk velké ďakujem.Určte sa ešte uvidíme kilometre v tom nezabránia

V .Z.

Umístění: HOMEDICA Jiný

V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc .

A.L.

Umístění: jiné místo Jiný

V dubnu jsem u pana doktora podstoupila operaci horních a dolních víček. Pan doktor odvedl skvělou práci. Po dvou měsících nemám téměř žádné jizvy, vše se krásně hojilo a oči jsou krásně otevřené. Chci moc poděkovat nejen panu doktorovi, ale i sestřičkám.

Michsi1

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

Podstoupila jsem u pana doktora v březnu augumentaci prsou. S výsledkem jsem moc spokojená prsa jsou fakt krásná, přesně podle mých představ. Takže práce jako taková Top opravdu. Jediné co mi na klinice vadilo, tak hodně špatná komunikace. Téměř žádná. Pan doktor je velmi stručný a sestry také. Trocha empatie by byla super. Také ta dlouhá čekací doba od nástupu na operaci. Nastoupila jsem v 10: 00 ráno a na sál jsem šla až po 18 hodině. To bylo opravdu velmi dlouhé.

MUDr. Libor Polák

Dobrý den.
Nástup v 10,00 je proto,abychom stihli všechna potřebná vyšetření a předoperační přípravu.Jestliže paní byla na operaci v 18,00 hod,tak byla druhá v pořadí.Samozřejmě nemohu všechny pacientky operovat naráz na první pozici.Někdo jde první,někdo druhý a někdo musí být poslední.Ve státní nemocnici běžně chodí pacientky na operaci s předstihem 24 hodin.
MUDr.Libor Polák
MUDr.Libor Polák

P.Č.

Dobrý den všem
V dubnu 2021 jsem u pana doktora podstoupila operaci- augmentaci prsou.
Pana doktora Poláka velmi ráda doporučuji. Splnil mi můj sen. Krásná prsa konečně zdobí můj hrudník. Není absolutně nic na co bych si mohla stěžovat. Cítím se skvěle, prsa jsou nádherná a já šťastná. Konečně od tohoto roku bude plavková sezóna stát za to. Nebojte se svěřit do rukou tohoto profesionálního lékaře. Děkuji Vám pane doktore

EG

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V únoru 21 jsem podstoupila modelaci prsou, z výsledkem jsem velice spokojená, pan doktor mi vše vysvětlil a nabídnul mi brzký termín operace, kliniku mohu jen doporučit.

L.M.

Umístění: POLMEDICANA s.r.o. Jiný

V Únoru 2021 jsem byla u pana doktora na augmentaci, která se velmi povedla dokonce nad mé očekávání. Určitě doporučuji pana doktora, jak s přístupem k pacientům, tak především skvěle odvedené práce. Sestřičky jsou moc milé a celkový přístup na klinice byl na jedničku. Jizvy mi nejdou vůbec vidět a komplikace taky žádné nebyli. Jestli se rozhodnu podstoupit další změnu, tak jedině u pana doktora Polaka.