Odborný lékař psychiatrie
Dolní náměstí 33, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor mi pomohl držet se na nohou při rozvodu mého manželství, za 10 let poté pomohl mému synovi vyřešit problém s drogami, za 10 let poté pomohl mé dceři vyřešit problémy v dívčí pubertě. Suma: v průběhu dvaceti let tři pozitivní zkušenosti, třikrát nový vstup do života. Děkuji Alena

Rozumí Bigbeatu a modernímu českému malířství. Dá se s ním popovídat. Moc si nepamatuje předchozí závěry a léčbu. Neustálé vyřizování telefonátů, v průběhu sezení je frustrující i pro nepacienta...

Bohužel s doktorem Gronským mám opakovaně špatnou zkušenost. Z kontaktu sním jsem měla pocit, že mi neumí a nechce naslouchat. Nemluvě o nepříjemném a arogantním chování a jeho neochotě vyjít pacientům vstříc při řešení náhlých situací. Myslím, že psychiatrii by mně radši nechat. Takže tohoto doktora rozhodně nedoporučuji.

Ví co dělá :)

U pana doktora jsem byla jen jednou, pár dní po pokusu o sebevraždu. V ordinaci jsem seděla deset minut a i přesto že už jsem opravdu chtěla a potřebovala říct všechno co mě trápí, jediná jeho otázka byla : "Máte ještě chuť se zabít ?" Po mojí záporné odpovědi mi pan doktor dal antidepresiva s tím že půlka prášku na noc mi pomůže, více jsme spolu nemluvili. Prášky opravdu pomohly, při dalším záchvatu jsem je spolykala všechny. Proto velmi děkuji všem doktorům v psychiatrické léčebně na Hradisku, tam mi opravdu pomohli a naučili mě jak předcházet podobným stavům... Martina K.

Nemohu na pana doktora říci více, než jej pochválit. Syn nejprve chodil k paní doktorce do Přerova, která jej ani pořádně nevyšetřila a hned nasadila antidepresiva + Ritalin. Byla jsem v šoku, jak se k nám chovala, jak ze syna dělá hned problémové dítě. Nyní chodím k panu doktorovi a jsem velice spokojená, byla jsem příjemně překvapená z přístupu a názorech, s kterými souhlasím. Proto ti, co zde píšete neg. komentář, doporučuji zkusit jiného lékaře a pochopíte, že pan doktor je velice schopný lékař. Díky panu doktorovi syn není závislý na lécích, co jiného tedy dodat, než jen doporučit.

S tímto lékařem jsem velmi spokojená, nesouhlasím s tím, že se pacientovi dostatečně nevěnuje, v rámci příjemného rozhovoru provede vyšetření tak, že si nepřipadáte hloupě, vyslechne vás, má radost i částečných úspěchů v léčbě. Pozornost věnuje i výběru léků, např. měla jsem hodně špatnou reakci na jednu skupinu antidepresiv, okamžitě po mém telefonátu mně objednal a našel jinou alternativu.
Pro nespokojence: asi byste měli využít také služby pschologa, někdy je "pokec" lepší než dva prášky!!!

Souhlasím s názorem předešlého přispěvovatele. Pan doktor si vás objedná,pak vám dá najevo-cože jste si vlastně dovolili přijít,neustále řeší telefony a jiné záležitosti během tzv vyšetření a závěr vlastně žádný.Mohu srovnávat zkušenost s ním i z doby zhruba tak před 12-ti léty a je pravda, že v té době alespoň předstíral,že vás má zájem vyslechnout.

neumí nastavit dobře léčbu

Dobrý lékař, který vyslechne a poradí.
tencoříkápravdu je slaboch který zapoměl jak se jmenuje?Podpis měl znít ZÁVISTIVEC.
Omlouvám se všem, ale nemohla jsem si ten komentář odpustit.