Boženy Němcové 442, Hostinné
Sam. ordinace PL pro dospělé

Supr pan doktor neznám lepšího kdykoliv potřebuji vždy je ochotný a lidský.Kazdymu ho doporučuji je to člověk na svém místě.

MUDr. Libor Erlebach je vynikající praktický lékař velmi ochotný a hlavně nesmírně si cením jeho lidský přístup ke svým pacientům.Jeho ochota a odbornost je příkladná.Takového lékaře přeji všem lidem.

Ochotný, obětavý a příjemný s lidským přístupem k pacientům.
Rovněž i milá sestřička.

Příjemná sestřička a skvělý pan doktor :D

Objevují se tu různé názory na pana doktora.Nikdy není ten,aby zavděčilil se lidem všem.Znám pana doktora hodně dlouho.Znal jsem i jeho otce.Tak jak mě a moji rodině oba pomohli to dovede opravdu jenom solidní a profesionální lékař.
Proto pan dokrtor je u mě na špičce!

Pan doktor Erlebach je velmi dobrý praktický lékař, ať již po stránce odborné, tak po stránce vztahu k pacientům. Naši rodinu léčí již mnoho let, tak jak ji předtím léčil již jeho tatínek. Máme jej moc rádi a můžeme jej všem jen doporučit a přát si více tak dobrých lékařů, jako je on.
Přeji mu všechno nejlepší (a to nejen k jeho dnešnímu svátku), ať se mu vše daří.
Martina Volešáková-Pušová

Lékař je po stránce odborné na vysoké úrovni.Má profesionální velice dobrý přístup k pacientům.

Najlepsi lekar

Bohužel jsem se přestěhovala... ale jinak byl vždycky super

Souhlasím, výborný lékař. Ale nemam stejný názor s paní Marií. Asistující sestřička je velmi příjemná, komunikativní, spolehlivá, přátelská a obětavá. Vždy kdy mohla, pomohla a já jsem s ní více než spokojená.