Adresa

Ordinace praktického lékaře
Palackého 411, Podivín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Paní doktorka je velmi oblíbená především u dříve narozených občanů, kterým je tolerováno v ordinaci podrobně popisovat a posuzovat soukromé záležitosti občanů Podivína a jeho okolí.

REAGUJI NA HODNOCENÍ PANÍ DOKTORKY.VÁŠ NAZOR,ŽE JE NALÁDOVÁ,SI ROZHODNĚ NEMYSLÍM A TO,ŽE ŘEKNE CO SI MYSLÍ A VÍ VŽDY O ČEM MLUVÍ NEUMÍ UPŘÍMNĚ KAŽDY.V DNEŠNÍ DOBĚ MÁ KAŽDÝ MOZNOST VYBRAT SI SVÉHO LÉKAŘE,COŽ BYCH NA VAŠEM MÍSTĚ ŘEŠIL!!!

Mudr.Němcová nejenže je užasný lékař,ale také človek s velkym srdcem.Vstřícná,vzdy ochotná,škoda,ze takovych lekaru neni vice.A vy,kteří zde píšete,že se musí dlouho cekat nez prijdete na radu,tak si uvedomte,ze lekar nemusí léčit jan medikamenty,ale také slovem.A vjejím případě to platí dvojnásob!!!!!!!!!!!!!!!!Má moje velké DIKY!!!!!!!!!!!!!!!!!


P

Pani doktorka je vyborny diagnostik! Je ochotna a pokud muze, bez zbytecnych prutahu domlouva lidem terminy u odbornych lekaru, poradi, jak se tam dostat..Proste lekar, jak ma byt!


M

Pane Pavle S., rozhodně nesouhlasím s vaším pochopením pro neuvěřitelně dlouhé čekací doby. Asi jsem neměl štěstí na lidi, kteří byli při 2- i vícehodinovém čekání dost uvolnění. Ale na druhou stranu, pokud tento styl práce paní doktorce vyhovuje je to její věc a každý se může rozhodnout k ní nechodit.


P

No coment
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

Paní doktorka nemá v oblasti konkurenci ,nedám na ní dopustit ,dokáže povzbudit pomoc poradit a hodně pomoc ,je skvělá a takových málo najdete ,nechci o Vás přijít .Děkuji Vám


P

Nevím,který pitomec tu může na Dr. Němcovou psát nějaké záporné věci? Až tahle ta paní doktorka půjde do penze mnoho lidí zaplače. Je to pravá lékařka a má dosti širokej přehled.Sice je pravda,že si ráda povykládá,ale dívej me se na to z té druhé stránky je to lékař s lidskou tváří a člověk se u ní cítí dost uvolněnější. Jen tak dál paní doktorko. Mnoho štěstí a úspěchů nejen ve vašem oboru,ale i v životě!!!!!


J

dlouhé čekací doby,hrozně pomalá


Došlo k chybě, zkuste to znovu